Zavod za konstruiranje

27. listopada 2017.

Projekt Tehničkog fakulteta dobitnik nagrade Moj ZABA Start natječaja

Projekt “Razvoj mehatroničkog uređaja za rehabilitaciju pacijenata sa smanjenom funkcionalnošću gornjih ekstremiteta” dobitnik je treće nagrade na natječaju Zagrebačke banke “Moj ZABA Start“.

Projekt “Razvoj mehatroničkog uređaja za rehabilitaciju pacijenata sa smanjenom funkcionalnošću gornjih ekstremiteta” istraživačke skupine s Tehničkog fakulteta u Rijeci, u suradnji s KBC-om te Medicinskim fakultetom u Rijeci, prijavljen na natječaj Zagrebačke banke “Moj ZABA Start“, odabran je kao dobitnik treće nagrade i 80.000 kuna u kategoriji “Kultura i znanost“. U predmetnoj kategoriji prijavljeno je bilo ukupno 209 projektnih prijava, dok je u svim kategorijama ukupno bilo 680 projektnih prijava od kojih je samo njih 11 na kraju osvojilo donacije.

U nagrađenom projektu sudjeluju prof. dr. sc. Saša Zelenika, izv. prof. dr. sc. Kristijan Lenac, dr. sc. Ervin Kamenar, asistenti Petar Gljušćić i Tea Arrigoni s Tehničkog fakulteta u Rijeci i Centra za mikro- i nanoznanosti i tehnologije Sveučilišta, te prof. dr. sc. Tea Schnurrer Luke Vrbanić s Medicinskog fakulteta i KBC-a Rijeka.

ZABA1.jpg

ZABA2.jpg