7. veljače 2018.

Terenska nastava u Termoelektrani Rijeka

U sklopu kolegija Termoenergetska postrojenja odrađena je terenska nastava u Termoelektrani u Rijeci.

Studenti diplomskog studija strojarstva (moduli Termotehnika i Procesno energetsko strojarstvo) su u sklopu kolegija Termoenergetska postrojenja posjetili Termoelektranu Rijeka koja je u vlasništvu trgovačkog društva HEP - Proizvodnja d.o.o. i spada u kondenzacijske termoelektrane za proizvodnju električne energije.
Terenska nastava je odrađena 3. studenog 2017. godine.
Zahvaljujemo se ljubaznom osoblju Termoelektrane Rijeka na ljubaznom vodstvu, te uloženom trudu i vremenu!

Studeni 2018
      13. studenoga 2018.

AI BattleGround

Održat će se četvrti po redu AI BattleGround

12. studenoga 2018.

Bistro_RITEH

Tjedna ponuda menija

8. studenoga 2018.

Godišnja Elmer L Hann nagrada "Society of Naval Architects and Marine Engineers" za najbolji rad u brodogradnji

Na svečanom "Ship Production Symposium - 2018.", održanoj u SAD-u nagradu za najbolji rad dobio je doc. dr. sc. Damir Kolić za "Lean IHOP Transformation of Shipyard Erection Block Construction", zajedno s autorima izv. prof. Sašom Sladićem i prof. dr. sc. Richardom Storchom.

5. studenoga 2018.

58. obljetnica Tehničkog fakulteta

Pozivamo vas na svečanost povodom obilježavanja 58. obljetnice Fakulteta koja će biti održana u petak 9. studenog 2018. u 11 sati u predavaonici P1/P2.