7. veljače 2018.

Terenska nastava u Termoelektrani Rijeka

U sklopu kolegija Termoenergetska postrojenja odrađena je terenska nastava u Termoelektrani u Rijeci.

Studenti diplomskog studija strojarstva (moduli Termotehnika i Procesno energetsko strojarstvo) su u sklopu kolegija Termoenergetska postrojenja posjetili Termoelektranu Rijeka koja je u vlasništvu trgovačkog društva HEP - Proizvodnja d.o.o. i spada u kondenzacijske termoelektrane za proizvodnju električne energije.
Terenska nastava je odrađena 3. studenog 2017. godine.
Zahvaljujemo se ljubaznom osoblju Termoelektrane Rijeka na ljubaznom vodstvu, te uloženom trudu i vremenu!

25. svibnja 2018.

Posjeta studenata tvrtki CIMOS

U okviru terenske nastave iz kolegija „Mjerenje u proizvodnji“, koji se održava na diplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, studenti su u četvrtak 24. svibnja posjetili tvrtku CIMOS u Buzetu.

24. svibnja 2018.

Javni poziv za izbor predstojnika doktorske škole

Senat Sveučilišta u Rijeci donio je na svojoj 15. sjednici održanoj dana 22. svibnja 2018. godine Odluku o pokretanju izbora predstojnika Doktorske škole i imenovanju povjerenstva za prikupljanje prijava kandidata.

Terenska nastava u firmi HSTec d.d. u Zadru

U sklopu terenske nastave iz kolegija CNC/NC obradni strojevi studenti su obišli pogon firme HSTec d.d. u Zadru.

24. svibnja 2018.

Bronca na STEM Gamesima 2018.

Muška ekipa našega fakulteta osvojila je broncu u futsalu na prvim STEM Gamesima održanim u Poreču.

22. svibnja 2018.

Nastupno predavanje

Dr. sc. Tomislav Plavšić održat će nastupno predavanje u utorak 29. svibnja 2018. u 11 sati u učionici U1.

22. svibnja 2018.

Predavanje

Predavanje Nj.E. g. Mohammada Reza Sadegha, veleposlanika Islamske Republike Iran u Republici Hrvatskoj, na temu „Vanjska politika Islamske Republike Iran“ biti će održano u prostoru Akvarija u srijedu 23. svibnja s početkom u 10:45 sati.