7. veljače 2018.

Terenska nastava u Termoelektrani Rijeka

U sklopu kolegija Termoenergetska postrojenja odrađena je terenska nastava u Termoelektrani u Rijeci.

Studenti diplomskog studija strojarstva (moduli Termotehnika i Procesno energetsko strojarstvo) su u sklopu kolegija Termoenergetska postrojenja posjetili Termoelektranu Rijeka koja je u vlasništvu trgovačkog društva HEP - Proizvodnja d.o.o. i spada u kondenzacijske termoelektrane za proizvodnju električne energije.
Terenska nastava je odrađena 3. studenog 2017. godine.
Zahvaljujemo se ljubaznom osoblju Termoelektrane Rijeka na ljubaznom vodstvu, te uloženom trudu i vremenu!

25. srpnja 2018.

Javno savjetovanje za dodjelu STEM stipendija

Savjetovanje je otvoreno do 5. kolovoza 2018.

20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.