16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti – osiguraj si bezbrižno studiranje i siguran put do zaposlenja!

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

DI KLANA d.d. stipendistima omogućava:
- isplatu mjesečne stipendije tijekom trajanja studija
- praktičnu obuku u struci
- sudjelovanje na stručnim skupovima i sajmovima
- zaposlenje nakon završetka studija uz mogućnost usavršavanja i napredovanja
- mogućnost plaćanja troškova studentskog doma tijekom trajanja studija

Odaberi siguran put i postani dio uspješnog tima DI KLANA d.d!
Prijaviti se možeš slanjem motivacijskog pisma na e-mail: antonija.alar@poslovni.hr.
*prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti drvne tehnologije, elektrotehnike, dizajna i strojarstva.

Danas
      danas

Meni od 17. do 21. prosinca 2018.

Prosinac 2018
      14. prosinca 2018.

Posjeta tvrtki Aluflexpack Novi iz Umaga

U sklopu terenske nastave iz kolegija Organizacija proizvodnje, studenti Diplomskog sveučilišnog studija strojarstva posjetili su tvrtku AFP-Aluflexpack Novi. AFP proizvodi širok asortiman proizvoda savitljive ambalaže, folija i filmova za konditorsku, mljekarsku, prehrambenu i farmaceutsku industriju.

14. prosinca 2018.

1. EFRI humanitarna trail utrka - najava

Studenti Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organiziraju 1. EFRI humanitarnu trail utrku na 5 km koja će se održati 15. prosinca 2018. u Gradu Kastvu na Crekvini.

13. prosinca 2018.

Predavanje - pristup superračunalu BURA Sveučilišta u Rijeci

U svrhu intenziviranja upotrebe superračunala u znanstvenoj zajednici Sveučilišta u Rijeci, održane su predavanja/radionice na Odjelu za Informatiku (11.12.) i Tehničkom fakultetu (13.12.). Pokazane su karakteristike superračunala BURA i ostvaren direktan pristup izvođenjem testnih kodova.

13. prosinca 2018.

Predavanje na temu: Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations dr. sc. Gorana Glavaša

Alumni klub, Studentski Zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci i IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organiziriraju predavanje dr. sc. Gorana Glavaša na temu "Cars, Drivers, Vehicles, and Wheels: Specializing Distributional Word Vectors for Lexico-Semantic Relations".

12. prosinca 2018.

Palfinger kran d.o.o. - Terenska nastava

U okviru kolegija Mehaničke konstrukcije studenti diplomskog sveučilišnog studija strojarstva, modula Konstruiranje i mehatronika, posjetili su tvrtku Palfinger kran d.o.o. na Kukuljanovu. Zahvaljujemo se na gostoljubivosti i stručnom vodstvu.