16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti – osiguraj si bezbrižno studiranje i siguran put do zaposlenja!

Drvna industrija Klana d.d. traži motivirane studente za obavljanje studentske prakse i osigurava im stipendiju za vrijeme trajanja studija.

DI KLANA d.d. stipendistima omogućava:
- isplatu mjesečne stipendije tijekom trajanja studija
- praktičnu obuku u struci
- sudjelovanje na stručnim skupovima i sajmovima
- zaposlenje nakon završetka studija uz mogućnost usavršavanja i napredovanja
- mogućnost plaćanja troškova studentskog doma tijekom trajanja studija

Odaberi siguran put i postani dio uspješnog tima DI KLANA d.d!
Prijaviti se možeš slanjem motivacijskog pisma na e-mail: antonija.alar@poslovni.hr.
*prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti drvne tehnologije, elektrotehnike, dizajna i strojarstva.

25. srpnja 2018.

Javno savjetovanje za dodjelu STEM stipendija

Savjetovanje je otvoreno do 5. kolovoza 2018.

20. srpnja 2018.

Studentski izbori 2018. - ponavljanje glasovanja

Donijeta je Odluka o određivanju dana ponavljanja izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci 2018.

19. srpnja 2018.

Natječaj za izbor

Natječaj za izbor; tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent, tri suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, jednog suradnika za izbor u naslovno suradničko zvanje asistent

16. srpnja 2018.

Traže se stipendisti

13. srpnja 2018.

Computer Society Congress

Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci u suradnji s IEEE studentskim ogrankom Sveučilišta u Rijeci i potporom Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci organizira prvi Computer Society kongres u Rijeci 14. i 15.srpnja 2018.

12. srpnja 2018.

Kalendar nastave

Kalendar nastave za akademsku godinu 2018./2019. nalazi se u privitku.