riteh-fasada.jpg

ZADUŽENJA

Povjerenstvo za nastavu

  •  prof. dr. sc. Anica Trp – predsjednica
  •  prof. dr. sc. Nelida Črnjarić-Žic - predstojnica ZMFSJK
  •  prof. dr. sc. Roko Dejhalla - predstojnik ZBIMT
  •  prof. dr. sc. Lado Kranjčević - predstojnik ZMFRI
  •  prof. dr. sc. Neven Lovrin - predstojnik ZKS
  •  prof. dr. sc. Tonči Mikac - predstojnik ZIIM
  •  prof. dr. sc. Branimir Pavković - predstojnik ZTE
  •  prof. dr. sc. Roberto Žigulić- predstojnik ZTM
  •  prof. dr. sc. Saša Vlahinić - predstojnik ZAE
  •  izv.prof. dr. sc. Dubravko Franković - predstojnik ZEE
  •  doc. dr. sc. Dario Iljkić - predstojnik ZM
  •  doc. dr. sc. Jonatan Lerga - predstojnik ZR
  •  izv. prof. dr. sc. Marino Brčić - voditelj stručnog preddiplomskog studija strojarstva
  •  doc. dr. sc. Vladimir Glažar - voditelj sveučilišnih studija strojarstva
  •  doc. dr. sc. Dunja Legović - voditeljica sveučilišnih i stručnog preddiplomskog studija brodogradnje
  •  doc. dr. sc. Vedran Kirinčić - voditelj sveučilišnih studija elektrotehnike
  •  doc. dr. sc. Mladen Tomić - voditelj sveučilišnih studija računarstva
  •  mr. sc. Marijana Živić-Đurović, v. pred. - voditeljica stručnog preddiplomskog studija elektrotehnike 
  •  Žarko Burić - voditelj Službe studentske evidencije
  •  student Denis Mijolović

Povjerenstvo za poslijediplomske studije i znanost

  • prof. dr. sc. Marko Čanađija – predsjednik
  • akademik Elso Kuljanić
  • prof. dr. sc. Tomislav Mrakovčić
  • prof. dr. sc. Zoran Čarija
  • prof. dr. sc. Marina Franulović
  • izv. prof. dr. sc. Neven Bulić
  • izv. prof. dr. sc. Marko Hadjina
  • izv. prof. dr. sc. Kristijan Lenac
  • doc. dr. sc. Ivan Dražić
  • doc. dr. sc. Sunčana Smokvina Hanza
     

Povjerenstvo za međunarodnu suradnju

  • prof. dr. sc. Zlatan Car – predsjednik
  • prof. emeritus dr. sc. Ivan Katavić
  • prof. dr. sc. Sanjin Braut
  • prof. dr. sc. Miroslav Joler
  • prof. dr. sc. Viktor Sučić
  • izv. prof. dr. sc. Neven Bulić
  • izv. prof. dr. sc. Vera Gradišnik
  • izv. prof. dr. sc. Alfredo Višković
  • izv. prof. dr. sc. Tomaž Pepelnjak, Fakulteta za strojništvo, Univerza v Ljubljani
  • doc. dr. sc. Jan Kudláček, Czech Technical University in Prague
  • studentica Ivana Gašpert
     

Povjerenstvo za izdavačku djelatnost i knjižnicu

  • izv. prof. dr. sc. Robert Basan – predsjednik
  • prof. dr. sc. Milan Ikonić 
  • prof. dr. sc. Ivo Ipšić
  • prof. dr. sc. Saša Zelenika
  • doc. dr. sc. Sanjin Kršćanski
  • doc. dr. sc. Igor Pešić
  • doc. dr. sc. Sanjin Troha
  • Marta Lončarević, prof., dipl. knjižničarka
  • student Grigor Dumbović
     

Povjerenstvo za informatičku djelatnost

  • izv. prof. dr. sc. Ivan Štajduhar– predsjednik
  • prof. dr. sc. Mladen Perinić
  • izv. prof. dr. sc. Jerko Škifić  
  • doc. dr. sc. Dražen Brščić
  • doc. dr. sc. Ozren Bukovac 
  • doc. dr. sc. Loredana Simčić
  • Domagoj Crljenko, dipl. ing.
  • student Franko Hržić
     

Povjerenstvo za diplomske ispite diplomskog sveučilišnog studija

      strojarstva

  • prof. dr. sc. Kristian Lenić – predsjednik
  • prof. dr. sc. Roberto Žigulić – zamjenik
  • doc. dr. sc. Ozren Bukovac – djelovođa

      brodogradnje

  •  prof. dr. sc. Albert Zamarin – predsjednik
  •  izv. prof. dr. sc. Tin Matulja – zamjenik
  •  doc. dr. sc. Anton Turk – djelovođa

      elektrotehnike

  •  prof. dr. sc. Viktor Sučić – predsjednik
  •  prof. dr. sc. Livio Šušnjić – zamjenik
  •  poslijedoktorandica dr. sc. Andrea Andrijašević – djelovotkinja

      računarstva

  •  izv. prof. dr. sc. Kristijan Lenac – predsjednik
  •  prof. dr. sc. Ivo Ipšić – zamjenik
  •  doc. dr. sc. Goran Mauša – djelovođa
     

Povjerenstvo za završne ispite

  • preddiplomskog sveučilišnog studija

     strojarstva

  •  prof. dr. sc. Kristian Lenić – predsjednik
  •  prof. dr. sc. Roberto Žigulić – zamjenik
  •  doc. dr. sc. Ozren Bukovac – djelovođa

     brodogradnje

  •  prof. dr. sc. Albert Zamarin – predsjednik
  •  izv. prof. dr. sc. Tin Matulja– zamjenik
  •  doc. dr. sc. Anton Turk – djelovođa

    elektrotehnike

  •  prof. dr. sc. Viktor Sučić – predsjednik
  •  prof. dr. sc. Livio Šušnjić – zamjenik
  •  poslijedoktorandica dr. sc. Andrea Andrijašević – djelovotkinja

    računarstva

  •  izv. prof. dr. sc. Kristijan Lenac – predsjednik
  •  prof. dr. sc. Ivo Ipšić – zamjenik
  •  doc. dr. sc. Goran Mauša – djelovođa

 

  • preddiplomskog stručnog studija

   strojarstva          

  • prof. dr. sc. Goran Cukor – predsjednik
  • prof. dr. sc. Zoran Jurković – zamjenik
  • izv. prof. dr. sc. Tomislav Senčić – djelovođa

    brodogradnje

  • prof. dr. sc. Albert Zamarin – predsjednik
  • izv. prof. dr. sc. Tin Matulja – zamjenik
  • doc. dr. sc. Anton Turk – djelovođa

   elektrotehnike

  • prof. dr. sc. Nino Stojković – predsjednik
  • izv. prof. dr. sc. Alfredo Višković – zamjenik
  • mr. sc. Branka Dobraš, v. pred.– djelovotkinja
     

Voditelji poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija te pripadajućih modula

Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij iz područja Tehničkih znanosti, polje Strojarstvo, Brodogradnja, Temeljne tehničke znanosti i Interdisciplinarne tehničke znanosti

Voditelj studija: prof. dr. sc. Tomislav Mrakovčić

Voditelji modula:

  1. Modul 1 – Proizvodno strojarstvo: prof. dr. sc. Tonči Mikac
  2. Modul 2 – Termoenergetika: prof. dr. sc. Branimir Pavković
  3. Modul 3 – Računarska mehanika: prof. dr. sc. Roberto Žigulić
  4. Modul 4 – Projektiranje i gradnja plovnih objekata: prof. dr. sc. Roko Dejhalla
  5. Modul 5 – Konstruiranje u strojarstvu: prof. dr. sc. Neven Lovrin
  6. Modul 6 - Osiguranje kvalitete i vođenje tehničkih sustava: prof. dr. sc. Duško Pavletić
     

Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij iz područja Tehničkih znanosti, polje Elektrotehnika

Voditelj studija: prof. dr. sc. Tomislav Mrakovčić

Voditelji modula:

  1. Modul 1 - Elektroničko-informacijski sustavi: prof. dr. sc. Saša Vlahinić
  2. Modul 2 - Elektroenergetika i nove tehnologije: izv. prof. dr. sc. Dubravko Franković

 

Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij iz područja Tehničkih znanosti, polje Računarstvo 

Voditelj studija: prof. dr. sc. Tomislav Mrakovčić

Voditelj modula:

Modul - Računarstvo: doc. dr. sc. Jonatan Lerga

 

Voditelji studija

Preddiplomski i diplomski sveučilišni studij

  • strojarstva: doc. dr. sc. Vladimir Glažar
  • brodogradnje: doc. dr. sc. Dunja Legović
  • elektrotehnike: doc. dr. sc. Vedran Kirinčić
  • računarstva: doc. dr. sc. Mladen Tomić

Preddiplomski stručni studij

  • strojarstva: izv. prof. dr. sc. Marino Brčić
  • brodogradnje: doc. dr. sc. Dunja Legović
  • elektrotehnike: mr. sc. Marijana Živić - Đurović, v. pred.
     

Voditelji stručne prakse

Preddiplomskli i diplomski sveučilišni studij

  • strojarstva: izv. prof. dr. sc. Igor Wolf
  • brodogradnje: izv. prof. dr. sc. Tin Matulja
  • elektrotehnike: izv. prof. dr. sc. Saša Sladić
  • računarstva: doc. dr. sc. Jonatan Lerga

Preddiplomski stručni studij

  • strojarstva: izv. prof. dr. sc. Siniša Družeta
  • brodogradnje: izv. prof. dr. sc. Tin Matulja
  • elektrotehnike: prof. dr. sc. Miroslav Vrankić
     

Voditelji programa cjeloživotnog obrazovanja

  • Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomski sveučilišni studij Strojarstvo izv. prof. dr. sc. Marino Brčić
  • Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomski sveučilišni studij Brodogradnja doc. dr. sc. Dunja Legović
  • Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomski sveučilišni studij Elektrotehnika mr. sc. Marijana Živić-Đurović, v. pred.
  • Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomski sveučilišni studij Računarstvo 
    izv. prof. dr. sc. Mladen Tomić
     

Stegovno povjerenstvo za studente

- iz redova nastavnika i suradnika:

  • prof. dr. sc. Tomislav Mrakovčić – predsjednik
  • prof. dr. sc. Viktor Sučić – zamjenik predsjednika
  • prof. dr. sc. Sanjin Braut – član
  • doc. dr. sc. Goran Gregov – zamjenik

- iz redova Studentskog zbora:

  •  Marko Mesarić - član
  •  Gordan Nekić - zamjenik

  

Žalbeno stegovno povjerenstvo za studente

- iz redova nastavnika i suradnika:

  • prof. dr. sc. Saša Zelenika – predsjednik
  • izv. prof. dr. sc. Alfredo Višković – zamjenik predsjednika
  • doc. dr. sc. Marko Valčić – član
  • prof. dr. sc. Ivo Ipšić – zamjenik
  • izv. prof. dr. sc. Jerko Škifić - član
  • doc. dr. sc. Jonatan Lerga - zamjenik
  • doc. dr. sc. Igor Bonefačić – član
  • doc. dr. sc. Ante Skoblar – zamjenik
               
    - iz redova Studentskog zbora:
     
  • Ivan Golik - član
  • Marin Smilović - zamjenik 

Tajnica Stegovnog povjerenstva za studente i Žalbenog stegovnog povjerenstva za studente: Tanja Veljčić
 

Stegovno povjerenstvo za nastavnike i suradnike

  • prof. dr. sc. Marina Franulović - predsjednica
  • prof. dr. sc. Nino Stojković - zamjenik
  • doc. dr. sc. Vedran Kirinčić - član
  • doc. dr. sc. Anton Turk - zamjenik
  • asistent Diego Sušanj - član
  • asistent Vedran Medica-Viola - zamjenik

 

Odbor za kvalitetu

  • prof. dr. sc. Duško Pavletić – predsjednik
  • prof. emeritus dr. sc. Špiro Milošević
  • prof. dr. sc. Marko Čanađija
  • prof. dr. sc. Anica Trp
  • prof. dr. sc. Zoran Čarija
  • prof. dr. sc. Marina Franulović
  • prof. dr. sc. Nino Stojković
  • izv. prof. dr. sc. Robert Basan
  • izv. prof. dr. sc. Vitomir Komen, HEP, Rijeka
  • izv. prof. dr. sc. Ivan Štajduhar
  • asist. Graciela Šterpin Valić 
  • Žarko Burić, mag. ing.
  • student Marko Mesarić
    Tajnica Odbora za kvalitetu: Marijana Burić-Redžović, dipl. iur.
     

Povjerenstvo za web stranice

  • izv. prof. dr. sc. Ivan Štajduhar – predsjednik
  • doc. dr. sc. Damir Arbula
  • doc. dr. sc. Goranka Štimac Rončević
  • doc. dr. sc. Tomislav Žic
  • str. sur. Tatjana Škorjanc, dipl. ing.
  • Darko Vidučić, dipl. ing.
  • student Gordan Nekić
     

Etičko povjerenstvo

  • prof. dr. sc. Roberto Žigulić– predsjednik
  • prof. dr. sc. Neven Lovrin
  • student Endi Miletić
    Tajnica Etičkog povjerenstva: Natalija Forgić
     

Knjižnični odbor

  • prof. dr. sc. . Saša Zelenika – predsjednik
  • prof. dr. sc. Kristian Lenić
  • izv. prof. dr. sc. Robert Basan
  • Marta Lončarević, prof., dipl. knjižničarka
  • mr. sc. Mario Šlosar-Brnelić, dipl. knjižničar
     

Odbor za zaštitu na radu

  • ovlaštenik poslodavca prof. dr. sc. Duško Pavletić - predsjednik
  • specijalistica medicine rada mr. sc. Gordana Grbac Rinčić, dr. med. 
  • stručnjak zaštite na radu Goran Bakotić, struč. spec. ing. sec.
  • povjerenici zaposlenika: prof. dr. sc. Zoran Jurković
  • Bernardo Badurina, bacc. ing. mech.
  • Lenka Štajduhar, oec.
     

Povjerenici dekanice

  • prof. dr. sc. Sanjin Braut - povjerenik za strategiju
  • prof. dr. sc. Zlatan Car – CEEPUS koordinator
  • prof. dr. sc. Miroslav Vrankić - povjerenik za inovacijski sustav
  • prof. dr. sc. Marko Čanađija – EU evaluator
  • prof. dr. sc. Domagoj Lanc – ERASMUS koordinator
  • izv. prof. dr. sc. Neven Bulić – pomoćnik ERASMUS koordinatora
  • prof. dr. sc. Kristian Lenić - povjerenik za cjeloživotno obrazovanje
  • prof. dr. sc. Duško Pavletić – povjerenik za kvalitetu
  • prof. dr. sc. Anica Trp  – ECTS koordinatorica
  • prof. dr. sc. Lado Kranjčević - povjerenik za uvođenje e-učenja
  • doc. dr. sc. Sunčana Smokvina Hanza - povjerenica za međunarodne projekte – EU koordinator
     

Ovlaštenici

  • prof. dr. sc. Duško Pavletić, ovlaštenik poslodavca za zaštitu na radu
  • Lenka Štajduhar, oecc., ovlaštenica za odobravanje uvida u arhivirane spise
  • mr. sc. Eliza Velčić Janjetić, v. pred., ovlaštenik poslodavca za rješavanje pritužbi vezanih za zaštitu dostojanstva radnika
  • glavni tajnik Tomo Vergić, dipl. iur., ovlaštenik za zaprimanje obavijesti o nepravilnostima i sumnjama na prijevaru u financijskom poslovanju
  • Goran Bakotić, struč. spec. ing. sec., odgovorna osoba za zaštitu od požara
  • Tomo Vergić dipl. iur., ovlaštenik za nadziranje da li se osobni podaci zaposlenika prikupljaju, obrađuju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom
  • Marijana Burić-Redžović, dipl. iur., službenica za zaštitu osobnih podataka (soba br. 0-16, tel. 651-470, e-mail adresa: mburicredzovic@riteh.hr)