21. svibnja 2019.

5. Smotra glumačkih akademija

Godišnji susret glumačkih akademija na kojem prikazujemo najzanimljivije studentske predstave, ove godine traje od 24. do 26. svibnja 2019.

Jubilarna 5. Smotra glumačkih akademija na tri dana dovodi u Rijeku studentice i studente te njihove profesorice i profesore s glumačkih akademija susjednih država, a sve u svrhu razmjene iskustava, znanja i dobrih praksi.

Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci organizira Smotru glumačkih akademija sa željom da se studentice i studenti kao i njihove akademije bliže povežu u među-sveučilišnim i transnacionalnim projektima. Tijekom tri dana programa u večernjim satima studentice i studenti predstavljaju svoje radove kolegicama i kolegama iz drugih gradova, profesoricama i profesorima te široj publici. Uz kazališne predstave, dodatna je vrijednost Smotre prijenos znanja i iskustava o procesu učenja, mogućnostima daljnjeg usavršavanja, perspektivi rada, suradnji i potencijalnim zajedničkim projektima.

Više o 5. Smotri glumačkih akademija doznajte na linku.

Obavijest o javnoj obrani teme doktorske disertacije pristupnika Petra Gljušćića, mag. ing. mech.

Javna obrana teme doktorske disertacije bit će održana u petak 25. listopada 2019. u 14:00 sati u Vijećnici.

14. listopada 2019.

Gostujuće predavanje „Digital trends in engineering“

U četvrtak, 17. listopada 2019. u predavaonici P1 s početkom u 13:00 h održat će se gostujuće predavanje na temu „Digital trends in engineering“ profesora Novikov Andreya i Dolgikh Anne s Bauman Moscow State Technical University (BMSTU).

Akcija darivanja krvi na TFRi u ponedjeljak 21.10.2019. od 8 do 12 sati

održat će se u učionici U1 Tehničkoj fakulteta Sveučilišta u Rijeci u ponedjeljak, 21. listopada 2019., od 8 do 12 sati. Molimo studente i djelatnike da dolazak na akciju najave na e-mail prof. Žigulića (zigulic@riteh.hr) kako bismo mogli pravovremeno planirati zahvalni obrok u marendariju Fakulteta.

14. listopada 2019.

Otvorene prijave za sudjelovanje na radionici: „Uspješno predstavljanje poslodavcima“

Besplatna radionica za studente Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u organizaciji Ureda za karijere Sveučilišnog Savjetovališnog Centra održat će se 22. listopada 2019. godine od 11:00 do 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta.

14. listopada 2019.

Meni od 14. do 18. listopada 2019.

11. listopada 2019.

Otvorene prijave za studentsko natjecanje Realizator 2019.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci otvorila je prijave za četvrtu ediciju sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2019. Realizator je studentsko natjecanje koje na inovativan način pridonosi suradnji akademske i poslovne zajednice.