11. prosinca 2020.

Ćakule s CROZ-ovcima – online druženja za studente

Družimo se preko Zooma u četvrtak, 17.12.2020. u 16.00h, a rok za prijave je srijeda, 16.12.2020. do kraja dana.

Naši dugogodišnji partneri i saveznici studenata u pronalasku prakse i zaposlenja – tvrtka CROZ, poziva vas da se pridružite u Ćakuli s njihovim developerima!
Za slučaj da ste propustili naš Job.Fair 2020. ili niste ste sjetili svih pitanja – sad vam je prilika da saznate sve što vas zanima!
Družimo se preko Zooma u četvrtak 17.12. u 16.00h, a rok za prijave je srijeda 16.12. do kraja dana.

Za pitanja su spremni Mate (developer i team lead) i Božo (student developer) koji će pričati o:

•    Javi i drugim tehnologijama (Spring, React, Openshift...)
•    Kodiranju i debugiranju
•    Studentskim praksama i selekcijskom procesu za prakse/posao
•    Radu uz studij i nakon studija
•    Radu u timovima na velikim projektima
•    Svakodnevici CROZ-a

To je tek prvi u nizu Ćakula – još vas čeka druženje s data inženjerima, poslovnim analitičarima, sistem inženjerima, UX/UI dizajnerima/front-end developerima i zaposlenicima iz ljudskih resursa.
Sve informacije saznajte: CROZ Facebook i CROZ Instagram, a više o studentskim praksama u CROZ-u nalazi se na: ljetniakcelerator.croz.net.