12. svibnja 2022.

Digitalne simulacije i raspoloživi resursi za akademsku zajednicu - ANSYS Academic prezentacija

U suradnji Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta i firme eCon Engineering, u srijedu 25. svibnja 2022. održat će se poludnevni događaj na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu vezan uz digitalne simulacije i raspoložive resurse za akademsku zajednicu.

U interesu kontinuiranog razvoja i profesionalne suradnje, pozivamo vas da nam se pridružite na poludnevnom događanju na kojem ćemo predstaviti praktičnu primjenu i mogućnosti simulacija u multi-fizikalnom ANSYS okruženju sa naglaskom na dinamiku fluida i strukturalne simulacije. Pokazati ćemo vam i različite resurse koji su vam dostupni u nastavi i istraživačkom radu.

Događanje organiziramo u suradnji Sveučilišta u Rijeci, Tehničkog fakulteta i firme eCon Engineering, specijalizirane za simulacijska rješenja.

Sudjelovanje na događanju je besplatno, ali je prijava potrebna zbog ograničenog broja sudionika.

Prijaviti se možete na poveznici: https://econengineering.com/event/techday_uni_rijeka

Datum događanja:          25.05.2022. (srijeda)

Vrijeme:                            Od 9:00 do 14:30

Mjesto:                              Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci, Zavod za konstruiranje u strojarstvu, Vukovarska 58, Rijeka