20. svibnja 2020.

eBUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja

Deveta po redu SUPEUS-ova cjelodnevna stručna konferencija za studente „BUS 2020 – Budućnost ugodnog stanovanja“ održava se u subotu, 23.5.2020 u 10 sati.

Ovogodišnji BUS emitira se uživo preko YouTube-a kako bi sudionici mogli aktivno sudjelovati u postavljanju pitanja ili jednostavno slušati u udobnosti svoga doma. Ideja je da se za vrijeme i nakon predavanja skupljaju pitanja koja će naš moderator postaviti predavačima. Za najaktivnije sudionike na BUS-u smo pripremili i nekoliko simboličnih nagrada!

Na prethodnih osam BUS-eva, ukupno je sudjelovalo preko 1850 studenata i 80 predavača, isključivo vrhunskih profesora i prepoznatih stručnjaka iz raznih tvrtki i institucija, a projekt je kao vrijedan i kvalitetan dosad prepoznalo preko 50 tvrtki.

Sve aktivnosti vezane uz projekt prati na društvenim mrežama udruge.
Više informacija o seminaru na službenoj web stranici: https://bus.supeus.hr/

Vidimo se 23.5.!