19. listopada 2023.

Natječaj za prijavu na ERASMUS BIP "Biofuels and Biochemicals from Waste Materials"

Virtualni dio trajat će od 6. studenog do 10. studenog 2023., a finalni tjedan (od 13. do 17. studenog) održat će se u gradu Bielsko-Biala. Rok za prijavu je 31. listopada 2023.

Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom "Biofuels and Biochemicals from Waste Materials" organizira University of Bielsko-Biala iz Poljske.

Virtualna komponenta sastoji se od 12 sati održanih predavanja u online obliku temeljenih na teoretskom uvodu u sve radionice i laboratorijski rad tijekom dijela programa koji će se održati uživo.

Program uživo održat će se na kampusu Sveučilišta Bielsko-Biala, ul. Willowa 2 od 13. do 17.11.2023.

Detaljnije informacije o programu nalaze se na sljedećoj poveznici: ERASMUS BIP "Biofuels and Biochemicals from Waste Materials"

Za sve dodatne informacije i pitanja obratite se ERASMUS koordinatoru Tehničkog fakulteta.