20. srpnja 2023.

Huawei Seeds for the Future

Huawei Technologies, u suradnji sa Središnjim državnim uredom za razvoj digitalnog društva, poziva zainteresirane studente za prijavu na Huawei online edukativni program koje će se održati u razdoblju od 16. do 23. listopada 2023.

"Seeds for the Future" je program koji Huawei Technologies od 2008. godine, u okviru globalne inicijative, nudi najboljim studentima iz raznih zemalja s ciljem pružanja aktivnog i praktičnog iskustva učenja, uvida u istraživanje i razvoj. Program se u pravilu odnosi na studente STEM fakulteta koji su zainteresirani učiti o Kini, Huawei-ju i informacijsko-komunikacijskim tehnologijama (IKT). Ove godine je za hrvatske studente osigurano 20 mjesta, a studenti će se imati priliku upoznati s tehnologijama kao 5G, kibernetička sigurnost i umjetna inteligencija.

Kod prijave potrebno priložiti je životopis, prijepis ocjena, popratno pismo i/ili dvominutni video u kojem ćete reći nešto o sebi i motivacija za sudjelovanje u programu.

Kriteriji kod odabira su:

- prosjek ocjena veći od 3.0

- radovi i video prikazi koji odražavaju poznavanje IKT osnova, zanimanje za IKT, interes za Kinu i entuzijazam za učenje

Pozivamo zainteresirane studente da se jave prof. Tomiću.