2. svibnja 2022.

Humanitarna utrka Wings for life World Run 2022.

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci, Sveučilište u Rijeci - YUFE, Riječki Športski Sveučilišni Savez u suradnji s Društvom sportske rekreacije Kvarner pozivaju sve zainteresirane da se priključe 6. izdanju humanitarne utrke Wings For Life World Run 2022. koja će se održati 8. svibnja 2022. na Čavlima.

Utrka započinje točno u 13:00 sati.

Wings for Life World Run je jedinstveno iskustvo. To je globalna utrka koja okuplja trkačice i trkače te sudionike u kolicima diljem cijelog svijeta što znači da ćeš krenuti u istom trenutku kad i tisuće ljudi iz cijeloga svijeta.

Svim članovima UNIRI – YUFE Running Team – a bit će omogućen prijevoz autobusom na mjesto utrke, poklon, majica utrke i okrjepa u obliku sezonskog voća, izotonika i vode. Član UNIRI – YUFE RUNNING TEAM – a može biti svatko; student, djelatnik fakulteta, građanstvo.

Ako se još uvijek predomišljaš oko prijave, sjeti se da je to činiš za plemeniti cilj. Zato što 100% iznosa tvoje startnine bit će utrošeno na istraživanja kojima je cilj pronaći lijek za ozljede leđne moždine.

KORACI ZA PRIJAVU U TIM :

1. Uplatite startninu

2. Zatim se prijavite u tim UNIVERSITY OF RIJEKA – YUFE RUNNING TEAM

3. Za prijevoz ili naknadno preuzimanje poklona se prijavite putem prijavnice na https://bit.ly/wfl2022[SŠ1]

Pozovi prijatelje, preuzmi Wings for Life World Run aplikaciju i trči za one koji ne mogu!