12. ožujka 2021.

IEEE Rijeka Success Stories - Adrian Hajdin

IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci nastavlja sa Success Stories, uspješnim pričama ljudi iz naše okolice.

Ovoga puta u goste dovodimo jednog studenta koji se već u srednjoj školi počeo ozbiljno baviti razvojem web aplikacija a već sada dok je redovan student na Tehničkom fakultetu vodi svoju vlastitu tvrtku Javascript Mastery.

Kako se od jednog običnog tečaja o Javascript-u na internetu moguće razviti u jedan od vodećih kanala na Youtube-u za izradu web aplikacija te pritom imati suradnju sa nekim od većih imena IT svijeta saznajte s nama online putem u petak 19.3. u 14:30h!

Termin predavanja predviđe vrijeme za njihova individualna iskustva, a nakon toga je vrijeme za postavljanje pitanja gdje možete saznati neke vama zanimljive informacije.

Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane te se nije potrebno prethodno prijaviti.

Link na event sa više informacijama: https://fb.me/e/S2QLrCCV

Samo predavanje će se održati na platformi google meet :

Obrana doktorskog rada - Davor Bolf

Obrana doktorskog rada bit će održana u srijedu 15. svibnja 2024. u 11:00 sati u Vijećnici.

Terenska nastava - IHC Engineering Croatia

Studenti prijediplomskog studija brodogradnje u okviru kolegija Osnove gradnje broda u ponedjeljak 22. 4. 2024. pod vodstvom assist. Domagoja Vrtovšnika, posjetili su tvrtku IHC Engineering Croatia d.o.o.

Info dan: Vesna Venture Capital - investicijski fond za financiranje transfera tehnologije

STEP RI organizira info dan o prvom investicijskom fondu usmjerenom na transfer tehnologije i komercijalizaciju inovacija u ranoj fazi - Vesna Venture Capital. Info dan će se održati 7. svibnja 2024. u 10:00h u prostorima STEP RI (dvorana na 1. katu).

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

25. travnja 2024.

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

25. travnja 2024.

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).