10. lipnja 2016.

INAgip d.o.o. - posjet studenata plinskim platformama

Dana 08.06.2016. studenti Tehničkog fakulteta u Rijeci, diplomskog sveučilišnog studija strojarstva iz kolegija: Trajnost strojeva i konstrukcija, u okviru terenske nastave posjetili su plinske platforme Ivana A / Ivana K i Anamarija. Navedene platforme u vlasništvu su tvrtke INAgip. d.o.o., zajedničke kompanije koju su osnovali INA – Industrija nafte, d.d. i talijanski ENI. U sklopu posjete studenti su imali priliku vidjeti utjecaj djelovanja raznih degradacijskih procesa na platformu poput; zamora materijala i korozije.