riteh-fasada.jpg
18. srpnja 2023.

InCubis ljetna akademija 2023

InCubis ljetna akademija je program plaćene prakse u trajanju od 4 tjedna. Cilj akademije je pružanje iskustva i edukacija, stoga prethodno iskustvo u tehnologijama nije potrebno.

Akademija se temelji na praktičnim radionicama uz mentora, a u drugom dijelu čak i na rješavanju konkretnih problema!

Prijave se vrše slanjem emaila na academy@incubis.hr. Nakon zaprimljene prijave, poslat ćemo ti link za online prijemni test. Rok za rješavanje prijemnog ispita je nedjelja 23.7.2023.

Osnovne informacije:

• Akademija se održava od 31.7.2023. (ponedjeljak) do 25.8.2023. (petak) u prostorima InCubisa na Zametu u Rijeci, svaki radni dan od 8:00 do 16:00 (uključujući marendu i pauze). Remote prisustvovanje na žalost nije moguće.
  • Mjesta na akademiji su ograničena, do popunjavanja kapaciteta, a tko će moći prisustvovati ovisi o rezultatima online prijemnog ispita.
  • Na akademiju se prijavljuje rješavanjem online prijemnog testa najkasnije do nedjelje 23.7. u 23:59, a rezultate ćemo objaviti putem emaila u ponedjeljak 24.7.2023.

Kako će izgledati akademija?

• Drugi tjedan učimo C# i React framework koji koristimo u InCubis-u.
  • Treći i četvrti tjedan već radimo na konkretnim zadacima koristeći znanja koja smo stekli u prva dva tjedna.
  • Plan je podložan promjenama u slučaju da je potrebno neki dio prilagoditi.
  • Svaki dan imate vrijeme za marendu, pauze, igranje stolnog tenisa i slično. Zadnji dan akademije (25.8.) nećemo programirati, nego ćemo organizirati dodjelu diploma, prezentaciju napravljenog i druženje.

Kako se prijaviti na radionicu?

• Potrebno je javiti nam se na email academy@incubis.hr, i nakon toga riješiti online prijemni test koji ti pošaljemo (rok za rješavanje je nedjelja 23.7.2023.).
  • Ispit se temelji na pitanjima s više ponuđenih odgovora. Svako pitanje ima točno jedan točan odgovor. Točan odgovor nosi 4 boda, a netočan odgovor nosi -1 bod. Nije obavezno odgovoriti na svako pitanje, niti ih je obavezno rješavati u redoslijedu kako se prikazuju (može se preskakati pitanja pa vraćati kasnije na njih).
  • Vremensko ograničenje za ispit je 20 minuta.
  • Pitanja se dotiču Osnova programiranja (napisanih u programskom jeziku C), Objektno orijentiranog programiranja (napisanih u programskom jeziku Java) i Gita.
  • Sustav prati kada se napusti tab ispita, tako da te molimo bez guglanja i ispitivanja ChatGPT-a. 🙂
    6. ožujka 2024.

Predaja završnih radova 12. ožujka 2024.

Predaja završnih radova na sveučilišnom prijediplomskom studiju računarstva održat će se u utorak, 12. ožujka 2024. u 11.00 sati u uredu predsjednika Povjerenstva za završne ispite sveučilišnog prijediplomskog studija, prostorija 1-48b.

27. studenoga 2023.

Božićno natjecanje u programiranju „Došašće++“

Udruga EESTEC Zagreb i X.FER organiziraju božićno programersko natjecanje za srednjoškolce i studente pod nazivom došašće++, inspirirano popularnim Advent of Code.

Sve detalje o natjecanju možete vidjeti na https://dosasce.xfer.hr/