Capture.PNG
16. svibnja 2022.

"International Conference on Sustainable Transport - SuTra 2022" u Opatiji, 29.09-01.10.2022.

U Opatiji će se od 29. rujna do 01. listopada 2022. godine održati "International Conference on Sustainable Transport - SuTra 2022" u organizaciji Pomorskog fakulteta u Rijeci i Sveučilišta Sjever.

Prvo izdanje ove konferencije posvećene održivom prometu će imati znanstveni i stručni karakter s izlaganjima međunarodnih znanstvenika u tematskim sekcijama te okruglim stolovima na kojima će sudjelovati predstavnici pomorskog gospodarstva i uprave.

Konferencija će se održati u hotelu Ambasador*****, a sudionici mogu iskoristiti pogodnost popusta na smještaj.

Autori prihvaćenih predavanja bit će pozvani da svoje cjelovite radove dostave u jedan od pratećih časopisa konferencije - Sustainability, Logistics ili Pomorstvo.

Pozivaju se autori da dostave svoje sažetke do 1. lipnja 2022. godine.

Sve informacije o konferenciji dostupne su na: https://sutra2022.sciforum.net/

SuTra 2022 Opatija Croatia Second Call for Abstracts