riteh-fasada.jpg
21. listopada 2022.

Javni poziv za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2022./2023.

Otvorene su prijave za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima
Prijave se podnose u mrežnoj aplikaciji stemstipendije.mzo.hr. do srijede, 9. studenoga do 12 sati.

postupak dodjele stipendije:

• kontaktiranje studenata  e-porukom u AAI@EduHr sustavu
  • student provjerava osobne podatake u aplikaciji stemstipendije.mzo.hr (važno je pratiti rok za provjeru podataka)
  • objava rang-lista
  • prihvaćanje uvjeta stipendiranja te upis vlastitog IBAN-a žiroračuna (rok za prihvaćanje uvjeta stipendiranja je najmanje pet dana od slanja obavijesti da je student ostvario pravo na stipendiju)

Rok: 9. studenoga 2022. do 12.00 sati

VAŽNO!

Sva komunikacija sa studentima odvija se elektroničkom poštom koja je evidentirana u AAI@EduHr sustavu.

Ako imate dodatnih pitanja, možete poslati upit na: stem-stipendije@mzo.hr

Također, možete kontaktirati i sljedeće brojeve telefona:

+385 1 4594-406

+385 1 4594-188

Upute i važne obavijesti za studente koji se prijavljuju na Javni poziv za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Javni poziv za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2022./2023.