4. prosinca 2018.

Međunarodna veslačka regata u Portorožu

Sudjelovanje na 20. Međunarodnoj veslačkoj regati u Portorožu

Studentice i studenti Tehničkog fakulteta su se natjecali u 20. Međunarodnoj veslačkoj regati u Portorožu u Sloveniji.

Regata je održana 10. studenog 2018. godine, a naši su vrijedni studenti postigli i zapažen rezultat.

Od 25 ekipa koje su se natjecale osvojeno je šesto mjesto kako u ženskoj tako i u muškoj konkurenciji.

Čestitamo!

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radno mjesto diplomirani knjižničar/ka

Sistematski pregled

Temeljem Zakona o zdravstvenoj zaštiti Zavod za javno zdravstvo i Tehnički fakultet organiziraju sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2019./2020.).

Obilježavanje Dana darivatelja krvi u RH

Povodom nadolazećeg Dana darivatelja krvi u Republici Hrvatskoj, koji se obilježava 25. listopada, Društvo Crvenog križa Primorsko-goranske županije ove je godine predstavilo promotivni materijal nastao u suradnji s Veleučilištem u Rijeci.

Job.Fair i Dan otvorenih laboratorija 2019

Dana 24. listopada 2019. godine na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održat će se JOB.FAIR manifestacija i Dan otvorenih laboratorija.

21. listopada 2019.

Državne stipendije u STEM područjima znanosti

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka.

Sajam stipendija i visokog obrazovanja 2019

Tehnički fakultet u Rijeci sudjelovao je na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja održanom u Zagrebu i Rijeci.