7. rujna 2017.

NATJEČAJ (VODITELJ OSTALIH USTROJSTVENIH JEDINICA U SLUŽBI STUDENTSKE EVIDENCIJE))

NATJEČAJ (VODITELJ OSTALIH USTROJSTVENIH JEDINICA U SLUŽBI STUDENTSKE EVIDENCIJE))

za zasnivanje radnog odnosa

1.) sa jednim izvršiteljem/icom za radno mjesto položaja lll. vrste - voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica, na određeno vrijeme (do povratka zaposlenice s bolovanja), s punim radnim vremenom.

Uvjeti:

• SSS društvenog ili ekonomskog smjera
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

Natjecati se mogu kandidati oba spola.

Probni rok iznosi 1 mjesec.

Prijave na natječaj podnose se putem elektronske pošte kadrovska@riteh.hr, u roku od 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Obavijest o rezultatima izbora neće biti dostavljene svim kandidatima, već samo onima koji uđu u uži izbor i budu pozvani na razgovor. Kandidati koji ne budu pozvani na razgovor u roku od 15 dana od zadnjeg dana za prijavu na natječaj, mogu smatrati da nisu primljeni i mogu zatražiti informaciju na broj 051 651 406.

Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata.

19. veljače 2018.

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)