7. rujna 2017.

NATJEČAJ (VODITELJ OSTALIH USTROJSTVENIH JEDINICA U SLUŽBI STUDENTSKE EVIDENCIJE))

NATJEČAJ (VODITELJ OSTALIH USTROJSTVENIH JEDINICA U SLUŽBI STUDENTSKE EVIDENCIJE))

za zasnivanje radnog odnosa

1.) sa jednim izvršiteljem/icom za radno mjesto položaja lll. vrste - voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica, na određeno vrijeme (do povratka zaposlenice s bolovanja), s punim radnim vremenom.

Uvjeti:

• SSS društvenog ili ekonomskog smjera
  • poznavanje jednog stranog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu

Pisanoj prijavi obvezno priložiti:

• životopis
  • dokaz o radnom stažu
  • dokaz o poznavanju stranog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku isprave o školskoj spremi.

Natjecati se mogu kandidati oba spola.

Probni rok iznosi 1 mjesec.

Prijave na natječaj podnose se putem elektronske pošte kadrovska@riteh.hr, u roku od 8 dana od dana objave natječaja u „Narodnim novinama“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Obavijest o rezultatima izbora neće biti dostavljene svim kandidatima, već samo onima koji uđu u uži izbor i budu pozvani na razgovor. Kandidati koji ne budu pozvani na razgovor u roku od 15 dana od zadnjeg dana za prijavu na natječaj, mogu smatrati da nisu primljeni i mogu zatražiti informaciju na broj 051 651 406.

Fakultet pridržava pravo ne izabrati ni jednog kandidata.

Jučer
    Studeni 2017
      21. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji na znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između brodogradilišta MEYER WERFT GmbH & Co. KG iz Papenburga u Njemačkoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji

Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u petak 17. studenog 2017. godine, uspješno je održano VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji – in memoriam akademiku Zlatku Winkleru.

20. studenoga 2017.

Meni od 20. do 24. studenog 2017.

16. studenoga 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Potpisan je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva Hrvatski operator prijenosnog sustava d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.