19. veljače 2024.

Natječaj za dodjelu nagrada rektora u ak. god. 2023./2024.

Sveučilište u Rijeci raspisalo je Natječaj za dodjelu nagrada rektora studentima Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u ak. god. 2023./2024.

• nagradu rektora za studentski stručni/znanstveni/umjetnički rad
  • nagradu rektora za  volontiranje
  • nagradu rektora za studentski aktivizam
  • nagradu rektora za sport
  • nagradu rektora za studentski projekt

Tekst natječaja

Obrazac predlagatelja

Prijave na natječaj podnose se online putem MS Forms obrazaca do ponedjeljka, 11. ožujka 2024godine u 12:00 sati.

Poveznice za prijavu:

PRIJAVA za nagradu rektora za studentski/znanstveni/umjetnički rad

PRIJAVA za nagradu rektora za volontiranje

PRIJAVA za nagradu rektora za studentski aktivizam

PRIJAVA za nagradu rektora za sport

PRIJAVA za nagradu rektora za studentski projekt

Upute za prijavu

• ​​​​Online prijavi pristupite upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (adresa e-pošte povezana s uniri korisničkim imenom – npr. ime.prezime@student.uniri.hr).
  • Ispunite sva ponuđena polja online obrasca i priložite sve tražene dokumente.
  • VAŽNO! – dokumente koje prilažete OBAVEZNO imenujte na način da na početku naziva upišete svoje prezime i ime, npr. “Ivić, Ivo_obrazac predlagatelja”, “Ivić, Ivo_potvrda o statusu studenta”. Jedino ispravno imenovani dokumenti i spremljeni u PDF-formatu bit će  sigurno pohranjeni.
  • Podaci u prijavi bit će sačuvani tek kada ispunite sva obavezna polja (označena zvjezdicom).​

NAPOMENA: Jednom podnesena prijava ne može se naknadno uređivati, stoga je važno pripremiti i priložiti kompletnu prijavnu dokumentaciju. Prijavna dokumentacija navedena je u tekstu Natječaja.

Pitanja vezana uz Natječaj prijavitelji/ice mogu uputiti na e-adresu: studiji@uniri.hr

Obrana doktorskog rada - Davor Bolf

Obrana doktorskog rada bit će održana u srijedu 15. svibnja 2024. u 11:00 sati u Vijećnici.

Terenska nastava - IHC Engineering Croatia

Studenti prijediplomskog studija brodogradnje u okviru kolegija Osnove gradnje broda u ponedjeljak 22. 4. 2024. pod vodstvom assist. Domagoja Vrtovšnika, posjetili su tvrtku IHC Engineering Croatia d.o.o.

26. travnja 2024.

Info dan: Vesna Venture Capital - investicijski fond za financiranje transfera tehnologije

STEP RI organizira info dan o prvom investicijskom fondu usmjerenom na transfer tehnologije i komercijalizaciju inovacija u ranoj fazi - Vesna Venture Capital. Info dan će se održati 7. svibnja 2024. u 10:00h u prostorima STEP RI (dvorana na 1. katu).

26. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

25. travnja 2024.

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

25. travnja 2024.

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).