6. listopada 2016.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbore u suradnička i znanstveno-nastavna zvanja i na radna mjesta

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno   zvanje i na radno mjesto izvanredni profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno   zvanje i na radno mjesto izvanredni profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektrostrojarstvo, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

3. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno   zvanje i na radno mjesto izvanredni profesor, u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Umjetna inteligencija, za rad na Zavodu za računarstvo.

4. jednog suradnika u suradničko  zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Opće strojarstvo (konstrukcije), za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

5.  jednog suradnika u suradničko  zvanje i na radno mjesto poslijedoktorand, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Informacijski sustavi, za rad na Zavodu za računarstvo.

6. jednog suradnika u suradničko  zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektroenergetika, za rad na Zavodu za elektroenergetiku.

7. jednog suradnika u suradničko  zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Temeljne tehničke znanosti, znanstvenu granu Mehanika fluida, za rad na Zavodu za mehaniku fluida i računarsko inženjerstvo.

8. jednog suradnika u suradničkozvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Automatizacija i robotika, za rad na Zavodu za automatiku i elektroniku.

9. jednog suradnika u suradničkozvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Elektrotehnika, znanstvenu granu Elektronika, za rad na Zavodu za automatiku i elektroniku.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) (NIJE POTREBNO ZA TOČKE 4., 5. 6., 7. 8. I 9.)

5.  uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

6. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).