30. listopada 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor u dva naslovna zvanja i za izbor u suradničko zvanje i radno mjesto asistent

NATJEČAJ za izbor

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Opće strojarstvo (konstrukcije), za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

2. jednog nastavnika u naslovno nastavno zvanje profesor visoke škole, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Informacijski sustavi.

3. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Obradba informacija.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) –( SAMO ZA TOČKU 2.)

5. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

6.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Jučer

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Veljača 2018

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)