30. listopada 2017.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Natječaj za izbor u dva naslovna zvanja i za izbor u suradničko zvanje i radno mjesto asistent

NATJEČAJ za izbor

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Strojarstvo, znanstvenu granu Opće strojarstvo (konstrukcije), za rad na Zavodu za konstruiranje u strojarstvu.

2. jednog nastavnika u naslovno nastavno zvanje profesor visoke škole, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Informacijski sustavi.

3. jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, znanstvenu granu Obradba informacija.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06) –( SAMO ZA TOČKU 2.)

5. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

6.  preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

21. rujna 2018.

LTH Metalni lijev raspisuje natječaj za stipendije

Pozivaju sve studente koji se obrazuju za zanimanja iz područja strojarstva. Prijave će biti prikupljene do 30.09.2018., a kandidati će biti obaviješteni o rezultatima izbora do 15.10.2018

20. rujna 2018.

Održavanje manifestacije "Rijeka tehnologije"

Pozivamo Vas na popularno-znanstvenu manifestaciju „Rijeka tehnologije“

19. rujna 2018.

Zajednički izborni kolegiji u 2018./2019. ak. god.

Objavljen je popis zajedničkih izbornih kolegija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica koje studenti, pored izbornih kolegija na matičnoj instituciji, mogu izabrati u ljetnom i zimskom semestru 2018./2019. akademske godine.

19. rujna 2018.

My First Conference 2018

My First Conference 2018 na Pomorskom fakultetu u Rijeci.

17. rujna 2018.

Pripremni seminar iz programiranja - prijave

Prijave na Pripremni seminar iz programiranja dostupne su putem poveznice

17. rujna 2018.

Donacija tvrtke GME

Tvrtka GME uslužni obrt iz Sunje donirala je opremu te izvela elektromontažne radove u sklopu laboratorija za elektronergetiku, čime je dovršen funkcionalan, pokazni model distribucijske transformatorske stanice 10/0,4 kV. Veliko hvala cjelokupnoj GME ekipi!