30. siječnja 2018.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Izbor u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docent

za izbor

1. jednog nastavnika u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Brodogradnja, znanstvenu granu Konstrukcija plovnih i pučinskih objekata.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06)
  5. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  6. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

25. svibnja 2018.

Posjeta studenata tvrtki CIMOS

U okviru terenske nastave iz kolegija „Mjerenje u proizvodnji“, koji se održava na diplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, studenti su u četvrtak 24. svibnja posjetili tvrtku CIMOS u Buzetu.

24. svibnja 2018.

Javni poziv za izbor predstojnika doktorske škole

Senat Sveučilišta u Rijeci donio je na svojoj 15. sjednici održanoj dana 22. svibnja 2018. godine Odluku o pokretanju izbora predstojnika Doktorske škole i imenovanju povjerenstva za prikupljanje prijava kandidata.

Terenska nastava u firmi HSTec d.d. u Zadru

U sklopu terenske nastave iz kolegija CNC/NC obradni strojevi studenti su obišli pogon firme HSTec d.d. u Zadru.

24. svibnja 2018.

Bronca na STEM Gamesima 2018.

Muška ekipa našega fakulteta osvojila je broncu u futsalu na prvim STEM Gamesima održanim u Poreču.

22. svibnja 2018.

Nastupno predavanje

Dr. sc. Tomislav Plavšić održat će nastupno predavanje u utorak 29. svibnja 2018. u 11 sati u učionici U1.

22. svibnja 2018.

Predavanje

Predavanje Nj.E. g. Mohammada Reza Sadegha, veleposlanika Islamske Republike Iran u Republici Hrvatskoj, na temu „Vanjska politika Islamske Republike Iran“ biti će održano u prostoru Akvarija u srijedu 23. svibnja s početkom u 10:45 sati.