30. siječnja 2018.

NATJEČAJ ZA IZBOR

Izbor u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docent

za izbor

1. jednog nastavnika u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docent, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Brodogradnja, znanstvenu granu Konstrukcija plovnih i pučinskih objekata.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis
  2. ovjerene kopije diploma
  3. popis radova i relevantne radove
  4. dokaz o ispunjavanju nužnih uvjeta za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti propisanih Odlukom Rektorskog zbora (Narodne novine br. 106/06 i 127/06)
  5. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama
  6. preslika identifikacijske isprave

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti osobe oba spola.

Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Studeni 2018
      13. studenoga 2018.

AI BattleGround

Održat će se četvrti po redu AI BattleGround

12. studenoga 2018.

Bistro_RITEH

Tjedna ponuda menija

8. studenoga 2018.

Godišnja Elmer L Hann nagrada "Society of Naval Architects and Marine Engineers" za najbolji rad u brodogradnji

Na svečanom "Ship Production Symposium - 2018.", održanoj u SAD-u nagradu za najbolji rad dobio je doc. dr. sc. Damir Kolić za "Lean IHOP Transformation of Shipyard Erection Block Construction", zajedno s autorima izv. prof. Sašom Sladićem i prof. dr. sc. Richardom Storchom.

5. studenoga 2018.

58. obljetnica Tehničkog fakulteta

Pozivamo vas na svečanost povodom obilježavanja 58. obljetnice Fakulteta koja će biti održana u petak 9. studenog 2018. u 11 sati u predavaonici P1/P2.