2. prosinca 2019.

Natječaj za izbor u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent

NATJEČAJ  ZA IZBOR

1. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Računarstvo, za rad na Zavodu za računarstvo.

2. jednog suradnika u suradničko zvanje i na radno mjesto asistent, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, za znanstveno područje Tehničke znanosti, znanstveno polje Brodogradnja, za rad na Zavodu za brodogradnju i inženjerstvo morske tehnologije.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

1. životopis

2. ovjerene kopije diploma

3. popis radova i relevantne radove

4. uvjerenje medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti – potrebnim psihofizičkim osobinama

5. preslika identifikacijske isprave

• Prijave kandidata će se vrednovati temeljem  dosadašnje znanstvene, nastavne I stručne djelatnosti. Probni rad je šest mjeseci.
  • Na natječaj pod jednakim uvjetima mogu se prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.
  •  Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.
  •  Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka
  •  Prijave se podnose najkasnije u roku od 30 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

Pripremni seminar za brucoše iz programiranja 2021.

Pozivamo studente prvih godina Tehničkog fakulteta u Rijeci da se prijave na Pripremi seminar iz programiranja od 27. do 30 rujna 2021 godine. Broj sudionika je ograničen te će po popunjavanju ovaj formular biti će zatvoren za ispunjavanje.

Uputa za studente nove korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

NOVI KORISNICI ILI KORISNICI KOJI RADE IZMJENE (nevažeća kartica, promjena zone) studenti koji ne posjeduju RCC karticu odnosno do sada nisu ostvarivali studentska prava ili moraju napraviti izmjenu zona moraju doći na prodajno mjesto gdje će im se izraditi kartica i upisati potrebne subvencije i prava.

Uputa za studente postojeće korisnike - Autotrolej - mjesečne karte

Za sve postojeće REDOVITE STUDENTE koji produžavaju postojeću kategoriju, a za koje su fakulteti dostavili popise o nastavku studiranja, kupnja po subvencijama na kioscima Tisak plus i Inovine, te putem web servisa Rijeka CityCard za listopad biti će omogućena od 27. 9. 2021. do 10. 10. 2021.

14. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Vedran Jurdana, mag. ing. el.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u petak, 24. rujna 2021. u 10:30 sati u učionici U8.

13. rujna 2021.

NVIDIA RADIONICA 2021

NVIDIA radionica: Osnove dubokog učenja 👁🗨
    Kada: 17. Rujna 2021. u 9h 📅⏰
    Gdje: MS Teams 💻
    Cijena: besplatno za studente 👩🎓👨🎓
    Maksimalan broj sudionika radionice: 50

9. rujna 2021.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja - Marta Alvir, mag. ing. mech.

Javno izlaganje o rezultatima istraživanja na poslijediplomskom sveučilišnom studiju bit će održano u četvrtak, 16. rujna 2021. u 11:00 sati u prostoriji L10.