28. studenoga 2023.

Natječaj za mobilnost osoblja u svrhu stručnog usavršavanja

Sveučilište u Rijeci 28. studenog 2023. raspisuje Natječaj za mobilnost osoblja u svrhu stručnog usavršavanja u svim trećim zemljama u okviru programa ERASMUS (aktivnost INTERNATIONAL OPENING).

Sveučilište u Rijeci 28. studenog 2023. raspisuje Natječaj za mobilnost osoblja u svrhu stručnog usavršavanja u svim trećim zemljama u okviru programa ERASMUS (aktivnost INTERNATIONAL OPENING).

Detaljne informacije o ERASMUS programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta: https://uniri.hr/o-sveucilistu/medunarodna-suradnja-i-erasmus/natjecaji-za-osoblje/

Na natječaj za mobilnost osoblja u svrhu stručnog usavršavanja u svim trećim zemljama prijavljuje se kao na bilo koji ERASMUS unutar EU.

Za sva dodatna pitanja i informacije obratite se ERASMUS koordinatoru.

Više o općim uvjetima natječaja i postupku prijave: OVDJE

Informacije o ostalim Erasmus natječajima Sveučilišta u Rijeci u 2023./2025.: OVDJE