16cr.jpg
Objavljeno
1. travnja 2021.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste, stručni savjetnik za ISVU.

NATJEČAJ

za izbor

1. Jednog zaposlenika na radno mjesto I. vrste, stručni savjetnik za ISVU za rad na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom u Službi studentske evidencije.

Uvjeti:

  • diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij računarstva, informatike, strojarstva, elektrotehnike ili brodogradnje,
  • najmanje 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • izvrsno poznavanje rada na osobnom računalu,
  • poznavanje rada s relacijskim bazama podataka,
  • poznavanje sistemskog administriranja računala i namještanja programske podrške,
  • stručne, radne, komunikacijske i organizacijske sposobnosti.

Opis poslova radnog mjesta:

  • upravljanje i rad s ISVU, NISPVU, ISSP, SmartX, Mozvag i sličnim sustavima vezanim uz studente, studiranje i studije (administriranje sustava, unos i obrada podataka i sl.),
  • rad na informatičkim sustavima vezanim uz potrebe Studentske evidencije, uključujući i sistemsko administriranje računala te instalaciju i održavanje programske podrške,
  • drugi poslovi po nalogu voditelja Službe.

Pisanoj se prijavi na natječaj prilaže:

  • životopis,
  • dokaz o radnom iskustvu,
  • dokaz o poznavanju stranog jezika,
  • presliku osobne iskaznice,
  • presliku isprave o školskoj spremi.

-Probni rad traje šest mjeseci.

-Pod radnim iskustvom podrazumijeva se iskustvo na istim ili sličnim poslovima na traženoj stručnoj    spremi.

-Na natječaj pod jednakim uvjetima mogu se prijaviti osobe obaju spolova. Pojmovi koji imaju rodni značaj primjenjuju se jednako na osobe muškog i ženskog spola.

-Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti.

-Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu člankom 103. predmetnog  Zakona, a koja dokumentacija je objavljena na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja https://bra­nitelji.gov.hr/.

-Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Tehnički fakultet, Sveučilišta u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

-Prijave se podnose najkasnije u roku od 8 dana od raspisa Natječaja u “Novom listu” odnosno “Narodnim novinama” (relevantan je rok koji zadnji istječe).

-Prijave na natječaj se mogu dostaviti zemaljskom poštom na adresu: Sveučilište u Rijeci – Tehnički fakultet, Vukovarska 58, Rijeka ili osobno u Pisarnici Fakulteta (glavni ulaz, ista adresa).

-Povrat natječajne dokumentacije izvršit će se samo na zahtjev pristupnika, koji zahtjev pristupnik treba navesti u tekstu prijave.

-Fakultet će provesti testiranje kandidata koji su predali pravovremene i potpune prijave na natječaj, a o detaljima testiranja će kandidati biti pravovremeno informirani,

-Fakultet pridržava pravo poništiti natječaj i  ne izabrati ni jednog kandidata bez posebnog obrazloženja.

-Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati,

-Obavijest o ishodu natječajnog postupka će biti objavljena po završetku natječajnog postupka na: www.riteh.hr.