riteh-fasada.jpg
14. svibnja 2015.

Novosti, 14.05.

Traženje partnera, novi pozivi i ostalo.

- Aktivna je baza za traženje Erasmus plus partnera: poveznica

- M-ERA.NET Call 2015, poveznica. Financiranje:

• Integrated Computational Materials Engineering
  • New Surfaces and Coatings
  • High performance synthetic and biobased composites
  • Materials for Sustainable and Affordable Low Carbon Energy Technologies
  • Tailoring of bioactive material surfaces for health applications
  • Materials  for Additive Manufacturing

- SOLAR-ERA.NET transnational Call PV3/ CSP3, poveznica, tematika: solarna energija

- H2020 - call for FET-Open - Novel ideas for radically new technologies - Research Projects, poveznica

- Španjolski SOFISTIC, SME koji radi u IT securityju, zainteresiran je pridružiti se konzorcijima na temama: DS-3-2015, DS-4-2015, DS-5-2015 ili DS-7-2015.

Kontaktirati s njima možete direktno preko Dr. Artura Beltrána: abeltran@sofistic.com.

- Traženje partnera: http://www.ideal-ist.eu/ps-hu-96641, H2020-FTIPilot-2015-1 - six-axis force/torque sensor system

- Traženje partnera: Profil von Karman Instituta. Zanima ih BES-01-2015 i BES-02-2015. Slobodno kontaktirajte s gospodinom Janom Thömelom.

Maritime Border Security topic

- Profil dr. Broghysa s Royal Military Academy. Zanima ga tema DS-04-2015 Information driven Cyber Security Management. Kontaktirati s njim možete na dborghys@elec.rma.ac.be.

- Profil INTA, španjolskog instituta koji je dio Ministarstva obrane. Fokusirani su na istraživanje u zrakoplovstvu, kibernetičkoj sigurnosti i CBRNE-u. Zanima ih sklapanje konzorcija na temi DRS-12-2015.