17. srpnja 2023.

Obavijest o upisu prijelaznika u akad.god. 2023./2024.

Dana 20.9. do 27.9.2023. prijave za prijelaz na studij Tehničkog fakulteta Rijeka obavljat će se na daljinu ("on-line") web aplikacijom. Prijelaz je moguć s drugih visokih učilišta ili interno između studija Tehničkog fakulteta. Postupak prijave opisan je u priloženoj obavijesti.

OBAVIJEST o postupku prijave za upis prijelaznika

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dodatni dokumenti koje je potrebno dostaviti u web aplikaciju prilikom postupka prijave i upisa na studij:

1. Kandidati s drugih Visokih učilišta i bivši studenti Tehničkog fakulteta koji su imali pauzu u studiranju: Potrebno je pripremiti ovjereni prijepis ocjena položenih predmeta s matičnog fakulteta u PDF formatu, koji će biti potrebno učitati u aplikaciju prilikom prijave za upis.

2. Svi kandidati:  Fotografija

Molimo skenirajte Vašu fotografiju, spremite na računalo, te jednim od programa za uređivanje slika (npr. Paint, Bojanje 3D, ...) prilagodite veličinu fotografije na 300 x 300 piksela i spremite u novi dokument formata jpeg (npr. ImePrezime.jpeg).