3. svibnja 2023.

Obavijest o upisu u prve godine sveučilišnih prijediplomskih studija akad.god. 2023./2024.

Dana 20.07. do 21.07.2023. obavljati će se upisi na daljinu ("on-line") pomoću web aplikacije. Upisi će biti mogući za kandidate koji su na NISpVU rang listi dobili upisni broj. Za više informacija molimo pažljivo pročitajte priloženu obavijest.

OBAVIJEST o upisu u sveučilišne prijediplomske studije, redovne i izvanredne,

Strojarstva, Brodogradnje, Elektrotehnike i Računarstva,

akad.god. 2023./2024

VAŽNA NAPOMENA:

Pristupnici će u svoj pretinac e-pošte (e-mail) dobiti upute za upis i poveznicu (link) za
internetsku aplikaciju do 08:00 sati 20. srpnja 2023.

1. Ukoliko do 20.7. , 08:00 sati , ne dobijete e-poruku iz sustava Digitalnih upisa u Vašoj aplikaciji za čitanje e-poruka u mapi "Primljena pošta" provjerite mapu "Neželjena pošta / Spam". Ako tamo nađete tražene e-poruke svakako ih označite da nisu neželjena pošta. U slučaju da tamo nema poruke također provjerite i druge mape, npr. u Google mail-u mapu "Promocije".

2. Mole se kandidati koji su prijavili mail prilikom prijave na državnu maturu s domenom skole.hr (npr. pero.peric@skole.hr) da promijene mail adresu u NispVU sustavu (Nacionalni informacijski sustav prijava na visoka učilišta), a ako to nije moguće da se jave Evidenciji studentske službe na e-mail ( studentska@riteh.hr ) ili telefon i dostave drugu mail adresu (npr. pero.peric@gmail.com).

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dodatni dokumenti koje je potrebno preuzeti, ispuniti, te dostaviti u web aplikaciju prilikom postupka upisa na studij:

1. SLIKA i POTPIS

Molimo skenirajte Vašu fotografiju i potpis, spremite na računalo, te jednim od programa za uređivanje slika (npr. Paint, Bojanje 3D, ... ) prilagodite veličinu fotografije i potpisa i zalijepite u za to predviđena polja, te spremite novi dokument u istom obliku (slika i potpis.jpg).

2. ANKETA

Molimo ispunite anketu i spremite dokument na računalo.

Anketu ćete učitati u web aplikaciji za upise, na za to predviđeno mjesto.

3. SPORTSKI OBRAZAC

Molimo ispunite sportski obrazac.

Nakon uspješno obavljenog upisa i aktiviranog AAI@EduHr korisničkog računa potrebno je prijaviti se na STUDOMAT ( modul Informacijskog sustava visokih učilišta - ISVU - namijenjen studentima ), te ažurirati osobne podatke. Navedeno će biti moguće u periodu od 01.10.2023 do 30.11.2023.

Upute za rad sa Studomatom.

Obrana doktorskog rada - Davor Bolf

Obrana doktorskog rada bit će održana u srijedu 15. svibnja 2024. u 11:00 sati u Vijećnici.

Terenska nastava - IHC Engineering Croatia

Studenti prijediplomskog studija brodogradnje u okviru kolegija Osnove gradnje broda u ponedjeljak 22. 4. 2024. pod vodstvom assist. Domagoja Vrtovšnika, posjetili su tvrtku IHC Engineering Croatia d.o.o.

26. travnja 2024.

Info dan: Vesna Venture Capital - investicijski fond za financiranje transfera tehnologije

STEP RI organizira info dan o prvom investicijskom fondu usmjerenom na transfer tehnologije i komercijalizaciju inovacija u ranoj fazi - Vesna Venture Capital. Info dan će se održati 7. svibnja 2024. u 10:00h u prostorima STEP RI (dvorana na 1. katu).

26. travnja 2024.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

25. travnja 2024.

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

25. travnja 2024.

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).