8. rujna 2017.

OBAVIJEST - Upisi u I. godinu preddiplomskih studija ak.god. 2017./2018. JESENSKI UPISNI ROK

Upisi na temelju rang lista: 20. - 21. rujna 2016. od 9.00 do 13.00 sati
Upis je moguć za studente koji na rang listi imaju upisni broj.

O B A V I J E S T  O UPISU U PRVE GODINE STUDIJA AK.GOD. 2017./2018.  JESENSKI ROK

OBRAZAC:  “OSNOVNI  PODACI  STUDENTA”

Obrana doktorskog rada - Davor Bolf

Obrana doktorskog rada bit će održana u srijedu 15. svibnja 2024. u 11:00 sati u Vijećnici.

Terenska nastava - IHC Engineering Croatia

Studenti prijediplomskog studija brodogradnje u okviru kolegija Osnove gradnje broda u ponedjeljak 22. 4. 2024. pod vodstvom assist. Domagoja Vrtovšnika, posjetili su tvrtku IHC Engineering Croatia d.o.o.

Info dan: Vesna Venture Capital - investicijski fond za financiranje transfera tehnologije

STEP RI organizira info dan o prvom investicijskom fondu usmjerenom na transfer tehnologije i komercijalizaciju inovacija u ranoj fazi - Vesna Venture Capital. Info dan će se održati 7. svibnja 2024. u 10:00h u prostorima STEP RI (dvorana na 1. katu).

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

25. travnja 2024.

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

25. travnja 2024.

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).