16. svibnja 2018.

Održana predavanja na Faculty of Maritime Sciences u Japanu

Održana su dva pozvana predavanja na Faculty of Maritime Sciences, University of Kobe, Japan.

U okviru HRZZ projekta Greener Approach to Ship Design and Optimal Route Planning, voditeljice prof. dr. sc. Jasne Prpić-Oršić, dana 15. svibnja 2018. godine, na poziv izv. prof. dr. sc. Kenji Sase, održana su dva pozvana predavanja na Faculty of Maritime Sciences, University of Kobe, Japan. Predavanje pod naslovom Numerical modelling of internal combustion engines at Faculty of Engineering University of Rijeka – Croatia održao je prof. dr. sc. Tomislav Mrakovčić s Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, a predavanje pod naslovom On some machine learning applications in ocean engineering održao je doc. dr. sc. Marko Valčić s Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, obojica istraživači na spomenutome HRZZ projektu.

18. siječnja 2019.

Meni od 21. do 25. siječnja 2019.

17. siječnja 2019.

Poziv na dodjelu nagrada Realizator 2018.

U ponedjeljak, 21. siječnja 2019. s početkom u 14 sati, u prostoru caffe bara Kampus (Akvarij, Radmile Matejčić 5), održat će se dodjela nagrada pobjednicima treće edicije sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018. u organizaciji Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

16. siječnja 2019.

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija

Sistematski pregled studenata prvih godina preddiplomskih studija (prvi put upisani u ak.god. 2018./2019.). Svaki student prve godine studija OBVEZAN je odazvati se sistematskom pregledu.

15. siječnja 2019.

Održana terenska nastava u Elettri u Basovizzi

Studenti Tehničkog fakulteta su dana 14. siječnja 2019. godine odradili terensku nastavu u Elettri u Basovizzi.

14. siječnja 2019.

Elektroboj

Svečano otvorenje studentskog natjecanja Elektroboj održat će se 17. siječnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, dok prijave traju od 7. do 23. siječnja.

14. siječnja 2019.

Meni od 14. do 18. siječnja 2019.