16. svibnja 2018.

Održana predavanja na Faculty of Maritime Sciences u Japanu

Održana su dva pozvana predavanja na Faculty of Maritime Sciences, University of Kobe, Japan.

U okviru HRZZ projekta Greener Approach to Ship Design and Optimal Route Planning, voditeljice prof. dr. sc. Jasne Prpić-Oršić, dana 15. svibnja 2018. godine, na poziv izv. prof. dr. sc. Kenji Sase, održana su dva pozvana predavanja na Faculty of Maritime Sciences, University of Kobe, Japan. Predavanje pod naslovom Numerical modelling of internal combustion engines at Faculty of Engineering University of Rijeka – Croatia održao je prof. dr. sc. Tomislav Mrakovčić s Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, a predavanje pod naslovom On some machine learning applications in ocean engineering održao je doc. dr. sc. Marko Valčić s Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, obojica istraživači na spomenutome HRZZ projektu.

Jučer

Nastupno predavanje

Dr. sc. Tomislav Plavšić održat će nastupno predavanje u utorak 29. svibnja 2018. u 11 sati u učionici U1.

Predavanje

Predavanje Nj.E. g. Mohammada Reza Sadegha, veleposlanika Islamske Republike Iran u Republici Hrvatskoj, na temu „Vanjska politika Islamske Republike Iran“ biti će održano u prostoru Akvarija u srijedu 23. svibnja s početkom u 10:45 sati.

Svibanj 2018
      21. svibnja 2018.

Meni od 21. do 25. svibnja 2018.

Obavijest o neodržavanju nastave

Zbog blagdana Tijelova, u petak 1. lipnja 2018. neće se održavati nastava. Nastavnici su dužni neodržanu nastavu odraditi tijekom semestra.

Studentski izbori

Izbori za studentske predstavnike u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci bit će održani u utorak 5. lipnja 2018.

IEEE Elevate - Blockchain Technology

Predavanje će se održati u srijedu 23.svibnja 2018. u 15 sati u predavaonici P2.