11. prosinca 2015.

Office 365

Omogućena je usluga Office 365

Svim studentima Sveučilišta u Rijeci omogućena je usluga Office 365.

Preusmjeravanje elektroničke pošte (sa uniri korisničkog računa) (preusmjeravanje MX rekorda) na poštanski sandučić u sklopu usluge Office 365 odradit ćemo za vikend s 12. na 13. prosinac 2015. godine.

Upute za korištenje usluge možete naći na: http://sic.uniri.hr/files/Dokumenti/Upute/UputaOffice365_studenti_1_1.pdf

Pristup studentima omogućen je na stranici : https://portal.office.com .

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti putem elektroničke pošte na e-mail adresu: sic@uniri.hr .

Terenska nastava - IHC Engineering Croatia

Studenti prijediplomskog studija brodogradnje u okviru kolegija Osnove gradnje broda u ponedjeljak 22. 4. 2024. pod vodstvom assist. Domagoja Vrtovšnika, posjetili su tvrtku IHC Engineering Croatia d.o.o.

danas

Info dan: Vesna Venture Capital - investicijski fond za financiranje transfera tehnologije

STEP RI organizira info dan o prvom investicijskom fondu usmjerenom na transfer tehnologije i komercijalizaciju inovacija u ranoj fazi - Vesna Venture Capital. Info dan će se održati 7. svibnja 2024. u 10:00h u prostorima STEP RI (dvorana na 1. katu).

danas

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).

24. travnja 2024.

INNO2MARE Challenge – sudjelujte u međunarodnom hackathonu!

U sklopu EU projekta INNO2MARE organizira se online hackathon koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2024. Prijave su otvorene za sve zainteresirane za područje programiranja i digitalnih tehnologija u sektoru pomorstva.