14. ožujka 2017.

Organiziran je "ERASMUS info štand"

"ERASMUS info štand" u organizaciji Ureda za mobilnost/Erasmus Sveučilišta u Rijeci.

Ured za mobilnost/Erasmus Sveučilišta u Rijeci, organizirat će

„ERASMUS info štand“

u ponedjeljak 20. ožujka 2017. u vremenu 11:30-12:30,

u glavnome holu u prizemlju Tehničkoga fakulteta, a s ciljem pružanja informacija o otvorenim natječajima svim zainteresiranim studentima te nastavnom i nenastavnom osoblju.

Festival znanosti 2017. u Rijeci

Otvorenje Festivala znanosti bit će održano u ponedjeljak, 24. travnja 2017. s početkom u 11 sati u Vijećnici Grada Rijeke

Stručni posjet Termoelektrani Plomin

U okviru predmeta Izvori energije na preddiplomskom sveučilišnom studiju strojarstva, brodogradnje i elektrotehnike, studenti su u petak 21. travnja 2017. godine, u okviru terenske nastave posjetili TE Plomin gdje su obišli parno-turbinsko postojenje i ostale glavne dijelove termoelektrane.
    24. travnja 2017.

Meni od 24. do 28. travnja 2017.
    21. travnja 2017.

Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu

Potpisan je Sporazum o zajedničkom istraživačkom radu između National University Corporation Kobe University iz Japana i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.
    21. travnja 2017.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala natječaje

Natječaji za sufinanciranje Izdavačke djelatnosti te sufinanciranje Studentskih aktivnosti
    20. travnja 2017.

Poziv na predavanje IEEE SuccessStories 2017

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci poziva Vas na predavanje gospodina Paola Zenzerovića, mag. ing. el.