Zavod za konstruiranje

9. lipnja 2023.

Posjet studenata Tehničkog fakulteta tvornici Danieli

U sklopu terenske nastave iz kolegija Numeričke metode u konstruiranju, studenti Fakulteta posjetili su 8.6.2023. tvornicu Danieli u mjestu Buttrio (Udine).

Dana 8. lipnja 2023., pod vodstvom doc. dr. sc. Jelene Srnec Novak i izv. prof. dr. sc. Željka Vrcana, studenti 2. godine diplomskog sveučilišnog studija strojarstva otputovali su na terensku nastavu iz predmeta Numeričke metode u konstruiranju u tvornicu Danieli u mjestu Buttrio (Udine). Pod stručnim vodstvom domaćina, u tvornici Danieli studenti su upoznati s proizvodnim postupcima i tokom proizvodnje, dok su u Research and Development Centeru upoznati s primjenom postupaka praktične i računalne simulacije u inženjerskoj praksi.

Ljubaznim domaćinima zahvaljujemo na iznimnom gostoprimstvu, odvojenom vremenu i stručnom vodstvu te im želimo i dalje puno uspjeha u radu.

Slika 1 Buttrio.jpg

Slika 2 Buttrio.jpg