14. lipnja 2019.

Potpisan je Sporazum između studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci i Studentskog centra.

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci postigao je dogovor oko zahtjeva studenata te potpisao Sporazum sa Studentskim centrom.

Jučer kasno popodne postignut je sporazum između Studentskog centra i studenata predvođenih Studentskim zborom Sveučilišta u Rijeci vezano za ispunjenje zahtjeva studenata po pitanju poboljšanja studentskog standarda.

Sporazum je potpisan u duhu dobre suradnje, a s ciljem osiguranja ispunjenja radnji, odnosno zahtjeva od strane Studentskog centra po pitanju unapređenja i osiguranja kvalitete studentskog standarda, kao ustanove koja je osnovana radi zadovoljavanja potreba studentskog standarda, što podrazumijeva organiziranje studentskog smještaja, prehrane, privremenog i povremenog zapošljavanja te kulturne, sportske i zabavne aktivnosti studenata sukladno članku 2 Statuta Studentskog centra, a koje su usuglašene u pregovorima u posljednjih tjedan dana između studenata, SZSUR i Studentskog centra.

Kao što je bilo i najavljeno, u slučaju potpisivanja Sporazuma i prihvaćanja studentskih zahtjeva prosvjeda neće biti!

Cijelu obavijest možete preuzeti na mrežnim stranicama SZSUR, ovdje.

Obavijest o javnoj obrani teme doktorske disertacije pristupnika Petra Gljušćića, mag. ing. mech.

Javna obrana teme doktorske disertacije bit će održana u petak 25. listopada 2019. u 14:00 sati u Vijećnici.

14. listopada 2019.

Gostujuće predavanje „Digital trends in engineering“

U četvrtak, 17. listopada 2019. u predavaonici P1 s početkom u 13:00 h održat će se gostujuće predavanje na temu „Digital trends in engineering“ profesora Novikov Andreya i Dolgikh Anne s Bauman Moscow State Technical University (BMSTU).

Akcija darivanja krvi na TFRi u ponedjeljak 21.10.2019. od 8 do 12 sati

održat će se u učionici U1 Tehničkoj fakulteta Sveučilišta u Rijeci u ponedjeljak, 21. listopada 2019., od 8 do 12 sati. Molimo studente i djelatnike da dolazak na akciju najave na e-mail prof. Žigulića (zigulic@riteh.hr) kako bismo mogli pravovremeno planirati zahvalni obrok u marendariju Fakulteta.

14. listopada 2019.

Otvorene prijave za sudjelovanje na radionici: „Uspješno predstavljanje poslodavcima“

Besplatna radionica za studente Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u organizaciji Ureda za karijere Sveučilišnog Savjetovališnog Centra održat će se 22. listopada 2019. godine od 11:00 do 13:00 sati u Vijećnici Fakulteta.

14. listopada 2019.

Meni od 14. do 18. listopada 2019.

11. listopada 2019.

Otvorene prijave za studentsko natjecanje Realizator 2019.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci otvorila je prijave za četvrtu ediciju sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2019. Realizator je studentsko natjecanje koje na inovativan način pridonosi suradnji akademske i poslovne zajednice.