4. rujna 2018.

Potpisan Sporazum o suradnji

Dana 03. rujna 2018. godine je zaključen Sporazum o suradnji na stručnim, znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Dekan mr. sc. Davor Mišković i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su dana 03. rujna 2018.  godine ispred Politehnike Pula Visoke tehničko-poslovne škole s p.j. iz Pule, i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o suradnji na stručnim, znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Predmetnim Sporazumom je iskazana volja i spremnost za uspostavljanje i provođenje međusobne suradnje u područjima obrazovanja, znanosti i tehnologije. Sudionici će u skladu s potpisanim dokumentom promicati izravnu suradnju i razmjenu između visokoškolskih ustanova i drugih obrazovnih ustanova.

U okvirima zaključenog Sporazuma poticat će se i istraživačka suradnja i razmjena kao i ostali oblici suradnje na područjima od zajedničkog interesa.

Strane potpisnice su Sporazum zaključile na neodređeno vrijeme u želji za ostvarenjem dugoročne suradnje.