4. rujna 2018.

Potpisan Sporazum o suradnji

Dana 03. rujna 2018. godine je zaključen Sporazum o suradnji na stručnim, znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Dekan mr. sc. Davor Mišković i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su dana 03. rujna 2018.  godine ispred Politehnike Pula Visoke tehničko-poslovne škole s p.j. iz Pule, i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o suradnji na stručnim, znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Predmetnim Sporazumom je iskazana volja i spremnost za uspostavljanje i provođenje međusobne suradnje u područjima obrazovanja, znanosti i tehnologije. Sudionici će u skladu s potpisanim dokumentom promicati izravnu suradnju i razmjenu između visokoškolskih ustanova i drugih obrazovnih ustanova.

U okvirima zaključenog Sporazuma poticat će se i istraživačka suradnja i razmjena kao i ostali oblici suradnje na područjima od zajedničkog interesa.

Strane potpisnice su Sporazum zaključile na neodređeno vrijeme u želji za ostvarenjem dugoročne suradnje.

Jučer
    Ožujak 2019
      19. ožujka 2019.

Pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za državnu maturu, matematika A razina, za sve maturante kojima su studiji Tehničkog fakulteta prvi ili drugi izbor.

18. ožujka 2019.

Meni od 18. do 22. ožujka 2019.

11. ožujka 2019.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Univerzitetom u Beogradu Mašinskim fakultetom.

11. ožujka 2019.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji s Razvojno – edukacijskim centrom za metalsku industriju Metalska jezgra Čakovec iz Čakovca.