2. veljače 2023.

Besplatne pripreme za državnu maturu

Besplatne pripreme za ispit A razine državne mature iz matematike, za sve maturante. Pripreme u trajanju od 45 nastavnih sati održavat će se subotom od 9:00 do 12:00h počevši od 25. veljače 2023. Prijave traju do 15. veljače 2023.

Kako izgledaju pripreme?

Kako bi maturanticama i maturantima, budućim studenticama i studentima, omogućili uspješno polaganje mature, a time i uspješan upis na željeni fakultet, i ove godine organiziramo besplatne pripreme za ispit A razine državne mature iz matematike.

Program priprema prilagođen je ispitnom katalogu državne mature iz matematike, a pripreme vode nastavnice fakulteta.

Održavanje priprema

Nastava će se izvoditi u hibridnom obliku, dio će polaznika biti u učionicama Tehničkog fakulteta, a dio će pripreme pratiti putem alata za držanje udaljenih predavanja koji omogućuje svim polaznicima aktivno sudjelovanje u nastavi.

Tko se može prijaviti?

Sve maturantice i maturanti mogu se prijaviti na besplatne pripreme bez obzira žele li studirati na Tehničkom ili nekom drugom fakultetu. Nakon ispunjavanja obrasca, primit će obavijest o uspješnosti prijave putem elektroničke pošte.

Kako se prijaviti?

Putem poveznice https://forms.gle/SRhcyY4WDToLLJTc6 ili QR koda pristupiti obrascu u koji treba unijeti osnovne podatke:

matura.jpg

• ime i prezime,
  • adresu elektroničke pošte,
  • studijski program Tehničkog fakulteta (ukoliko maturantica/maturant želi studirati na Tehničkom fakultetu),
  • te željeni način sudjelovanja na pripremama (na fakultetu ili na daljinu).

Prijave traju do 15. veljače 2023.