21. travnja 2020.

Pripreme za državnu maturu iz matematike

Pripreme započinju u subotu 25. travnja 2020., a održavat će se putem BigBlueButton-a (BBB) alata.

Za maturante koji su ispunili uvjete i dobili putem e-maila obavijest o uspješnosti prijave, u subotu 25. 4. 2020. u 9:00 h započinju, u organizaciji Tehničkog fakulteta, pripreme za državnu maturu iz matematike A razine, u "on-line live" formatu, u trajanju od 40 nastavnih sati.

Pripreme će se održavati subotom od 9:00 do 12:00h putem BigBlueButton-a (BBB) alata za držanje udaljenih predavanja koji je postavljen na Fakultetski VM, a koji omogućava svim polaznicima aktivno sudjelovanje u nastavi.

Usluzi će maturanti pristupati putem poveznice koja će im biti poslana na adresu njihove elektroničke pošte

Obrana doktorskog rada - Davor Bolf

Obrana doktorskog rada bit će održana u srijedu 15. svibnja 2024. u 11:00 sati u Vijećnici.

Terenska nastava - IHC Engineering Croatia

Studenti prijediplomskog studija brodogradnje u okviru kolegija Osnove gradnje broda u ponedjeljak 22. 4. 2024. pod vodstvom assist. Domagoja Vrtovšnika, posjetili su tvrtku IHC Engineering Croatia d.o.o.

Info dan: Vesna Venture Capital - investicijski fond za financiranje transfera tehnologije

STEP RI organizira info dan o prvom investicijskom fondu usmjerenom na transfer tehnologije i komercijalizaciju inovacija u ranoj fazi - Vesna Venture Capital. Info dan će se održati 7. svibnja 2024. u 10:00h u prostorima STEP RI (dvorana na 1. katu).

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet objavljuje obavijest o ishodu natječajnog postupka.

25. travnja 2024.

Prvenstvo Fakulteta u šahu

Održano je 4. Prvenstvo Tehničkog fakulteta u šahu za studentice i studente uz sudjelovanje 17 igrača. Nakon odigranih 7 kola, pobjedu je odnio Sandro Šafar s osvojenih 6½ bodova, srebrnu medalju osvojio je Enrico Ghersinich s osvojenih 6 bodova, a brončanu Ivan Trošelj s osvojena 4½ boda.

25. travnja 2024.

Javna obrana teme doktorskog rada - Josip Ivankić, mag. ing. el.

Javna obrana teme doktorskog rada bit će održana u srijedu, 15. svibnja 2024., u 11:00 sati u Uredu prodekana (Sala za sastanke).