4. travnja 2019.

Pripreme za državnu maturu - obavijest

Obavijest za maturante koji su ispunili uvjete za prijavu na pripreme

Za maturante koji su ispunili uvjete i dobili putem e-maila obavijest o uspješnosti prijave, u subotu *6.4.2019. u 9:00 h* u organizaciji Tehničkog fakulteta započinju pripreme za maturu iz matematike A razine, u trajanju od 40 nastavnih sati.

Pripreme će se održavati uglavnom subotom i u dogovoru s polaznicima.

Prilikom prvog susreta, u predavaonici *P1* u prizemlju fakulteta, (ulaz u predavaonicu je u hodniku s desne strane glavnog ulaza u zgradu), održat će se kratko upoznavanje s profesorima koji će održavati pripreme i predstavljanje plana rada.

Nakon toga, započinju pripreme za maturu u trajanju od tri školska sata u dvije grupe (raspored po grupama maturanti će zaprimiti putem e-maila).

Pripreme za Grupu1 će se održavati u prostoriji U2 koja se nalazi na prvom katu (desno stepenište), a za Grupu2 u prostoriji U12 koja se nalazi na trećem katu (lijevo stepenište).