10. srpnja 2017.

Promocije

Promocije će biti održane u petak 14. srpnja 2017. u predavaonicama P1 i P2 prema rasporedu u prilogu.

Promocije će biti održane u petak 14. srpnja 2017. u predavaonicama P1 i P2 prema sljedećem rasporedu:

- u 9:00 sati - magistri inženjeri strojarstva, sveučilišni prvostupnici inženjeri strojarstva te stručni prvostupnici strojarstva i elektrotehnike

- u 11:00 sati - magistri inženjeri brodogradnje, elektrotehnike i računarstva, sveučilišni prvostupnici inženjeri brodogradnje, elektrotehnike i računarstva te stručni prvostupnici brodogradnje

Jučer
    Studeni 2017
      21. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji na znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između brodogradilišta MEYER WERFT GmbH & Co. KG iz Papenburga u Njemačkoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji

Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u petak 17. studenog 2017. godine, uspješno je održano VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji – in memoriam akademiku Zlatku Winkleru.

20. studenoga 2017.

Meni od 20. do 24. studenog 2017.

16. studenoga 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Potpisan je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva Hrvatski operator prijenosnog sustava d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.