11. listopada 2019.

Radionica „Pametna energetika u pametnim gradovima“ – poziv studentima

U okviru Energetskih dana, u četvrtak 17.10.2019. od 12-14 sati u učionici U9 održat će se niz izlaganja namijenjenih studentima, odnosno prezentacija različitih energetskih projekata čiji je cilj odgovoriti na pitanje „Pametna energetika u pametnim gradovima – A što budući RITEH inženjeri imaju s time?“

U kontekstu sve veće prisutnosti koncepta „pametnih gradova“, gradova koji koriste postojeće i napredne tehnologije kako bi pokušali promijeniti načine na koje živimo, putujemo, radimo i koristimo svoje slobodno vrijeme u gradovima, razvija se i pojam „pametne energetike“, odnosno pametnih energetskih rješenja za održivi razvoj. Neka od tih rješenja bit će predstavljena na konkretnim primjerima pozvanih izlagača.

Broj mjesta na radionici je ograničen. Pozivamo sve studente RITEH-a da se prijave za sudjelovanje putem sljedećeg linka (https://tinyurl.com/yxprrvg7), najkasnije do srijede, 16.10.2019. u 13.00 sati. Svim prijavljenima tijekom istoga dana bit će poslana informacija o rezultatima prijava.

Za dodatne informacije nazovite 051/631-803 ili pošaljite mail na reakvarner@reakvarner.hr.

Manifestacija Energetski dani održava se od 14. do 18. listopada 2019., u organizaciji Regionalne energetske agencije Kvarner, Primorsko-goranske županije i Tehničkog fakulteta u Rijeci.

Energetski dani PGZ 2019_plakat.jpg