13. veljače 2023.

Radionica „Razvoj ponude za tržište“, 16. veljače 2023., u 10:00h

Kako prepoznati da je rezultat znanstvenog istraživanja ili koncept koji razvijate vrijedan prodaje? Koji su to dodatni koraci koji omogućavaju razvoj za tržište? Kako započeti s promišljanjem usluga i proizvoda znanstvene zajednice koji će imati potencijal za uspješan plasman na tržište?

Pozivamo vas da se prijavite na radionicu „Razvoj ponude za tržište“ koju u suradnji sa Step Ri organiziramo isključivo za znanstvenike s Tehničkog fakulteta koji će na vlastitom primjeru moći primijeniti brzi postupak definiranja prilika za komercijalizaciju.

Radionica ima za cilj potaknuti razvoj novih usluga, proizvoda ili koncepata za tržište te omogućiti znanstvenicima da sustavno identificiraju elemente istraživanja, kompetencije i opremu koja su zanimljiva za primjenu i izvan akademske zajednice.

Radionica će se održati 16. veljače 2023. (četvrtak) s početkom u 10 sati.

Očekivani završetak radionice je do 13 sati.

Mjesto održavanja: Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci učionica U14 (treći kat)

Predavač: Boris Golob, mag. ing. strojarstva

Boris Golob je direktor Step Ri znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci. Kao poslovni savjetnik dvadesetak godina radi sa startupima, etabliranim kompanijama i znanstvenicima te održava predavanja i radionice za poduzetnike u Hrvatskoj i inozemstvu. Specijalizirao se za postupke inoviranja proizvoda i usluga te strategije komercijalizacije, a vodeći je stručnjak za inovacije poslovnih modela u jugoistočnoj Europi.

Radionica je namijenjena djelatnicima Fakulteta, a svi zainteresirani mogu se prijaviti na email zdujic@riteh.hr najkasnije do utorka 14.02. do 12 sati. Broj sudionika je ograničen na 15.