riteh-fasada.jpg
26. listopada 2023.

Raspored sistematskih pregleda - sveučilišni prijediplomski studij strojarstva

Organiziran je sistematski pregled studenata prvih godina studija (prvi puta upisani u akademskoj godini 2023./2024.).
Svaki student prve godine obavezan je odazvati se sistematskom pregledu. Priložena je obavijest i raspored pregleda.

Obavijest i informacije o sistematskom pregledu

Raspored pregleda

Humani papiloma virus (HPV) i mjere prevencije - letak

danas

Sistematski pregled studenata prvih godina sveučilišnih prijediplomskih studija ( prvi puta upisani u akademskoj godini 2023./2024.)

Ponavlja se poziv studentima prve godine koji se nisu odazvali na obavezni sistematski pregled.
    Priložen je novi popis studenata i novi raspored pregleda.

3. svibnja 2024.

Predaja završnih radova - svibanj 2024.

Predaja završnih radova na sveučilišnom prijediplomskom studiju strojarstva održat će se u četvrtak, 09.05.2024. godine u 14:00 sati u prostoriji 3-18 (CIM laboratorij). Dodatne informacije mogu se naći u poveznici.

6. ožujka 2024.

Predaja završnih radova - ožujak 2024.

Predaja završnih radova na sveučilišnom prijediplomskom studiju strojarstva održat će se u utorak, 12.03.2024. godine u 9:00 sati u prostoriji 3-18 (CIM laboratorij).
    Dealjnije informacije mogu se pronaći na poveznici ove obavijesti.

10. studenoga 2023.

Sastanak s voditeljem sveučilišnih studija strojarstva

U petak 17. studenog 2023. u 15h u prostoriji P3 za zainteresirane studente održat će se sastanak sa voditeljem sveučilišnih studija strojarstva vezano uz izmjene Zakona i Pravilnika o studiranju.