11. ožujka 2022.

Sartura d.o.o. - stručno predavanje

IEEE studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci organizira stručna predavanja tvrtke Sartura d.o.o. na temu Linuxa i C-a koja će se održati 18.03.2022. od 15:00 sati na Tehničkom Fakultetu u predavaonici P2.

Stručnjaci iz globalno uspješne hrvatske kompanije Sartura na Tehničkom će fakultetu u suradnji s IEEE SB Rijeka održati predavanje na temu “Containeri u Linuxu i debugiranje u C-u”. Predavanje će se održati u petak 18. ožujka u 15 sati, u predavaonici P2.

Ako još niste upoznati s njihovim radom, Sartura se između ostalog bavi Linux sustavima, razvojem ugradbenih rješenja i mrežnih softvera, a surađuju s mnogim telekomima, pružateljima usluga i drugim klijentima. Također, aktivan su dio svijeta open-source razvoja.

Sve zainteresirane pozivamo da se pridruže ovom zanimljivom predavanju! Sudjelovanje je besplatno i slobodno za sve, ali vas molimo da svoj interes iskažete ispunjavanjem kratke ankete koju možete naći skeniranjem QR koda ili na poveznici: (poveznica).