riteh-fasada.jpg
19. siječnja 2022.

Sistematski pregled studenata prve godine preddiplomskog sveučilišnog studija računarstva (prvi puta upisani u akademskoj godini 2021./2022.)

Organiziran je sistematski pregled studenata prve godine preddiplomskog sveučilišnog studija računarstva (prvi puta upisani u akademskoj godini 2021./2022).
Svaki student prve godine obavezan je odazvati se sistematskom pregledu.

Rijeka 19.siječnja 2022

Obavijest

Temeljem zakona o zdravstvenoj zaštiti Zavod za javno zdravstvo i Tehnički fakultet organiziraju sistematski pregled studenata prvih godina studija (prvi puta upisani u akademskoj godini  2021./2022.)

Svaki student prve godine studija obavezan je odazvati se sistematskom pregledu.

Sistematski pregled je organiziran u ambulanti u Studentskoj ulici br 1, preko puta Pomorskog fakulteta prema rasporedu na web stranicama studija

Sa sobom ponijeti studentsku iskaznicu, zdravstvenu iskaznicu i OIB.

VAŽNO

Ukoliko se poklopi termin sistematskog pregleda sa bilo kojom nastavnom obvezom (predavanje, ispit, kolokvij, vježbe), student je dužan stupiti u kontakt sa nadležnom liječnicom sa kojom će dogovoriti neki drugi termin sistematskog pregleda.

Kontakt liječnice na:

Raspored pregleda

Služba studentske evidencije

6. ožujka 2024.

Predaja završnih radova 12. ožujka 2024.

Predaja završnih radova na sveučilišnom prijediplomskom studiju računarstva održat će se u utorak, 12. ožujka 2024. u 11.00 sati u uredu predsjednika Povjerenstva za završne ispite sveučilišnog prijediplomskog studija, prostorija 1-48b.

27. studenoga 2023.

Božićno natjecanje u programiranju „Došašće++“

Udruga EESTEC Zagreb i X.FER organiziraju božićno programersko natjecanje za srednjoškolce i studente pod nazivom došašće++, inspirirano popularnim Advent of Code.

Sve detalje o natjecanju možete vidjeti na https://dosasce.xfer.hr/