6. lipnja 2017.

Sklopljen Aneks Sporazuma o suradnji

Sklopljen je Aneks Sporazuma o suradnji od 24. svibnja 2011. godine između Instituto Superior Técnico, Universidade de Lisboa iz Lisabona, Portugal i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Predsjednik prof. Arlindo Oliveira i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su ispred Instituto Superior Técnico, Universidade de Lisboa iz Lisabona, Portugal i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci dana 29. svibnja 2017. godine potpisali Aneks Sporazuma o suradnji.

S obzirom na to da je ostvarena uspješna suradnja na temelju Sporazuma o suradnji od 24. svibnja 2011. godine, strane potpisnice Sporazuma su istu odlučile obnoviti na dodatni period od pet godina.

Danas
      17. listopada 2017.

AWS Adria 2017 konferencija

AWS partneri Coadria, Hexis i NVTEH u suorganizaciji s AWS-om pozivaju Vas da sudjelujete na prvoj Amazon Web Service (AWS) konferenciji u Hrvatskoj – AWS Adria 2017, 27. i 28. listopada u Opatiji i Rijeci.
      16. listopada 2017.

Meni od 16. do 20. listopada 2017.
      13. listopada 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva TDR d.o.o. iz Rovinja i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.