8. rujna 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima

Dana 13. srpnja 2017. godine zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o. iz Rijeke i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Zakonski zastupnik Srđan Lerner i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su dana 13. srpnja 2017. godine ispred društva  IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o. iz Rijeke i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Predmetnim Sporazumom su definirana načela dugoročne suradnje između strana potpisnica na projektima istraživanja, razvoja i obrazovanja iz područja djelatnosti Fakulteta koji mogu značajno pridonijeti uspješnosti ostvarenja razvojnih planova društva  IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o.

Strane potpisnice su Sporazum zaključile na neodređeno vrijeme u želji za ostvarenjem dugoročne suradnje.