8. rujna 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima

Dana 13. srpnja 2017. godine zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o. iz Rijeke i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Zakonski zastupnik Srđan Lerner i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su dana 13. srpnja 2017. godine ispred društva  IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o. iz Rijeke i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Predmetnim Sporazumom su definirana načela dugoročne suradnje između strana potpisnica na projektima istraživanja, razvoja i obrazovanja iz područja djelatnosti Fakulteta koji mogu značajno pridonijeti uspješnosti ostvarenja razvojnih planova društva  IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o.

Strane potpisnice su Sporazum zaključile na neodređeno vrijeme u želji za ostvarenjem dugoročne suradnje.

Jučer

Meni od 19. do 23. veljače 2018.

Veljača 2018

Rijeka psihologije

Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore! Opširnije na http://www.rijekapsihologije.org/ .

Sudjelovanje na Sajmu fakulteta

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci predstavio se na manifestaciji Bjelovarsko-bilogorske županije.

12. veljače 2018.

Meni od 12. do 16. veljače 2018.

Predavanje dr. sc. Marina Prebega

U petak, 16.2.2018. godine u 11:00 sati u Vijećnici Fakulteta će se održati predavanje dr. sc. Marina Prebega.

9. veljače 2018.

Radionica Sveučilišnog savjetovališnog centra

Radionica Asertivnost za početnike će se održati 21. 2. 2018. u prostorijama SSC-a od 14-16h. Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)