8. rujna 2017.

Sklopljen Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima

Dana 13. srpnja 2017. godine zaključen je Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između trgovačkog društva IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o. iz Rijeke i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Zakonski zastupnik Srđan Lerner i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su dana 13. srpnja 2017. godine ispred društva  IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o. iz Rijeke i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Predmetnim Sporazumom su definirana načela dugoročne suradnje između strana potpisnica na projektima istraživanja, razvoja i obrazovanja iz područja djelatnosti Fakulteta koji mogu značajno pridonijeti uspješnosti ostvarenja razvojnih planova društva  IHC ENGINEERING CROATIA d.o.o.

Strane potpisnice su Sporazum zaključile na neodređeno vrijeme u želji za ostvarenjem dugoročne suradnje.

23. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji između Brodograđevnog fakulteta Sveučilišta iz Varne u Bugarskoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

22. studenoga 2017.

Godišnja nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci za 2016. godinu

Zaklada Sveučilišta u Rijeci nagradila je poslijedoktoranda Gorana Maušu godišnjom nagradom za 2016. godinu u kategoriji mladih znanstvenika za područje tehničkih i prirodnih znanosti.

22. studenoga 2017.

Jednodnevni skup doktoranada i poslijedoktoranada Sveučilišta u Rijeci

U petak, 1. prosinca 2017. godine, će se održati jednodnevni skup doktoranada i poslijedoktoranada Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

Sklopljen je Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji na znanstvenim, istraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima između brodogradilišta MEYER WERFT GmbH & Co. KG iz Papenburga u Njemačkoj i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

21. studenoga 2017.

VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji

Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u petak 17. studenog 2017. godine, uspješno je održano VII. Savjetovanje o morskoj tehnologiji – in memoriam akademiku Zlatku Winkleru.

20. studenoga 2017.

Meni od 20. do 24. studenog 2017.