26. listopada 2018.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Potpisan je Sporazum o suradnji između trgovačkog društva Combis d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta u Rijeci.

Direktor Mladen Maras i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su dana 25. listopada 2018. godine ispred trgovačkog društva Combis d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Predmetnim Sporazumom su okvirno definirana načela suradnje između strana potpisnica unutar svakog područja od zajedničkog interesa, a koja suradnja će se realizirati u okviru pojedinačnih projekata.

Strane potpisnice su Sporazum zaključile na neodređeno vrijeme u želji za ostvarenjem dugoročne suradnje.

Danas
      danas

STEM Games 2019. godine

I na ovogodišnjim STEM Gamesima ekipe Tehničkog fakulteta su postigle zapažene rezultate.

Jučer

Meni od 27. svibnja do 02. lipnja 2019.

Svibanj 2019
      24. svibnja 2019.

RITEH RUN TEAM ponovo uspješan

RITEH RUN TEAM osvojio je 2. mjesto u poslovnoj utrci B2Run u kategoriji srednjih tvrtki

23. svibnja 2019.

Održavanje prvog elektrotehničkog Hackathona u Hrvatskoj: eHackIt

U sklopu studentskog natjecanja Elektroboj, 1. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva održat će se prvi elektrotehnički Hackathon u Hrvatskoj.

23. svibnja 2019.

Održana je terenska nastava

Studenti preddiplomskog stručnog studija strojarstva Tehničkog fakulteta u sklopu terenske nastave iz kolegija Obradni strojevi, Alati i naprave, dana 22. svibnja 2019. posjetili su poduzeća Kern d.o.o. u Kozini te Kolektor Orodjarna d.o.o., LIV Systems d.o.o. i Kolektor ATP d.o.o. u Postojni.

22. svibnja 2019.

NajProfesor/ica

INA poziva studente da odaju priznanja najboljim srednjoškolskim profesorima kroz natječaj NajProfesor/ica.