26. listopada 2018.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Potpisan je Sporazum o suradnji između trgovačkog društva Combis d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta u Rijeci.

Direktor Mladen Maras i dekanica prof. dr. sc. Jasna Prpić-Oršić su dana 25. listopada 2018. godine ispred trgovačkog društva Combis d.o.o. iz Zagreba i Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci potpisali Sporazum o suradnji na znanstvenoistraživačkim, razvojnim i obrazovnim projektima.

Predmetnim Sporazumom su okvirno definirana načela suradnje između strana potpisnica unutar svakog područja od zajedničkog interesa, a koja suradnja će se realizirati u okviru pojedinačnih projekata.

Strane potpisnice su Sporazum zaključile na neodređeno vrijeme u želji za ostvarenjem dugoročne suradnje.

Studeni 2018
      13. studenoga 2018.

AI BattleGround

Održat će se četvrti po redu AI BattleGround

12. studenoga 2018.

Bistro_RITEH

Tjedna ponuda menija

8. studenoga 2018.

Godišnja Elmer L Hann nagrada "Society of Naval Architects and Marine Engineers" za najbolji rad u brodogradnji

Na svečanom "Ship Production Symposium - 2018.", održanoj u SAD-u nagradu za najbolji rad dobio je doc. dr. sc. Damir Kolić za "Lean IHOP Transformation of Shipyard Erection Block Construction", zajedno s autorima izv. prof. Sašom Sladićem i prof. dr. sc. Richardom Storchom.

5. studenoga 2018.

58. obljetnica Tehničkog fakulteta

Pozivamo vas na svečanost povodom obilježavanja 58. obljetnice Fakulteta koja će biti održana u petak 9. studenog 2018. u 11 sati u predavaonici P1/P2.