8. travnja 2021.

Sklopljen Sporazum o suradnji

Sklopljen je Sporazum o suradnji između Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci i Istarskog veleučilišta - Università Istriana di scienze applicate.

Dana 30. ožujka 2021. godine sklopljen je Sporazum o suradnji s ciljem unaprjeđenja i razvoja znanstveno istraživačke i obrazovne djelatnosti Tehničkog fakulteta i Istarskog veleučilišta u sastavu kojeg djeluje Centar za istraživanje METRIS.

Sporazumne strane suglasne su da će surađivati u sljedećim aktivnostima: istraživanju aktualnih teorijskih i praktičnih pitanja iz multidisciplinarnog područja tehničkih znanosti, izradi znanstvenoistraživačkih i stručnih studija, projekata, elaborata, savjetovanja, pružanju konzultantskih usluga za potrebe gospodarstva, realizaciji istraživačkih projekata u okviru međusobne suradnje, organizaciji međunarodnih znanstvenih i stručnih simpozija, konferencija, seminara te izvedbi programa obrazovanja i usavršavanja.

Sporazum o suradnji sklopljen je na neodređeno vrijeme.