13. listopada 2022.

SPORT ZA DJELATNIKE FAKULTETAMULTISPORT

Prijave za korištenje MultiSport kartice traju do 18. listopada 2022.

SPORT ZA DJELATNIKE FAKULTETA - MULTISPORT

S ciljem motivacije na zdrav i aktivan život, Tehnički fakultet u Rijeci želi omogućiti svim svojim zaposlenicima korištenje MultiSport kartice koja se temelji na mjesečnoj pretplati, a korisnicima omogućuje pristup sportskim objektima u MultiSport mreži Partnera na području cijele Hrvatske. Popis svih gradova i sportskih objekata u kojima se može koristiti MultiSport kartica nalazi se na sljedećoj poveznici. MultiSport karticom svakodnevno se može ulaziti u bilo koji objekt sa prethodnog popisa bez ikakvih dodatnih troškova.

Zašto MultiSport?

• Mogućnost svakodnevnog korištenja.
  • Slobodan izbora lokacije i aktivnosti.
  • Veliki broj različitih aktivnosti na otvorenom i zatvorenom.

Koliko se često može koristiti MultiSport kartica?

• MultiSport kartica može se koristiti svaki dan.
  • Jedino ograničenje je jedan posjet dnevno sportskom objektu, zbog čega se svakoga dana može odabrati sportski objekt i aktivnost po želji.

Kako koristiti MultiSport karticu?

• Karticu se može koristiti u bilo kojem sportskom objektu koji se nalazi u MultiSport mreži Partnera.
  • Prilikom dolaska u sportski objekt, potrebno je predočiti MultiSport karticu te identifikacijski dokument.

Za više informacija slobodno se javite pomoćnici dekana izv. prof. dr. sc. Sunčani Smokvina Hanza.