29. ožujka 2018.

Stručni posjet seminaru Budućnost ugodnog stanovanja

IEEE Studentski ogranak Sveučilišta u Rijeci i Studentski zbor Tehničkog fakulteta u Rijeci organiziraju predavanje koje će održati članovi studentske udruge SUPEUS iz Zagreba.

Predavanje će se održati u srijedu 04.04.2018. u učioni U2 s početkom u 15 sati. Predviđeno trajanje predavanja je sat vremena uključujući pitanja.

Predstavnici interdisciplinarne udruge SUPEUS predstaviti će projekt BUS – Budućnost Ugodnog Stanovanja. U svibnju se planira posjet seminaru BUS za studente Tehničkog fakulteta koji je sufinanciran od Studentskog zbora Sveučilita u Rijeci. Također, biti će predstavljen rad udruge, budući i dosadašnji projekti.

Opis udruge: Studentska udruga za promicanje energetske učinkovitosti i savjetovanje (SUPEUS) interdisciplinarna je udruga studenata koji svojim radom podižu svijest o važnosti energetske učinkovitosti, održivih rješenja i nužnosti korištenja obnovljivih izvora energije. Kroz svoje djelovanje Udruga objedinjuje različite tehničke i znanstvene discipline te stručne izvore, dotičući se aktualnih grana tehnologije, znanosti i gospodarstva. SUPEUS je time sadržajno jedinstvena udruga na razini studentskih udruga u Republici Hrvatskoj i svojim dosadašnjim djelovanjem pokazuje kako je pred njom perspektivna budućnost.

BUS_rijeka_predavanje_cover.jpg